Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
429 163 zł
Umowa zawarta
23 kwietnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
12 ofertceny: 429 163 zł – 596 741 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%DŁUGOŚĆ OKRESU GWARANCJI JAKOŚCI I RĘKOJMI ZA WADY40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg gminnych

Zamawiający Gmina Bojanów (Bojanów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg gminnych”, wybierając ofertę wykonawcy Miejskie Przedsiebiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 429 163 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gmina BojanówBojanów, Podkarpackieopublikowano 6 maja 2026
Cena wybranej oferty
429 163 zł
Liczba ofert
12 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Miejskie Przedsiebiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o. o. (Rzeszów), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 429 162,95 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 12 ofert; ceny wahały się od 429 162,95 zł do 596 740,92 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bojanów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409100

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Parkowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Bojanów

1.5.3.)Kod pocztowy

37-433

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@bojanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zamowienia.bojanow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.bojanow.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa dróg gminnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d03987a2-86e4-411f-9e29-229d9e5ecd7c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00231679

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-05-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030371/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00145028

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPB.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Przebudowa dróg gminnych” Zakres zadania obejmuje w szczególności: 1. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 846 dł. 30 m w miejscowości Bojanów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 2. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 4512/1 w km 0+000 – 0+270 w miejscowości Kołodzieje w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 3. przebudowę drogi wewnętrznej na działkach nr ewid. 3732, 3733, 3758 w km 0+000 – 0+162 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 4. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 3071 w km 0+000 – 0+130 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 5. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 1321 w km 0+000 – 0+140 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 6. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 100 w km 0+060 – 0+610 w miejscowości Stany w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 7. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 1522/1 w km 0+000 – 0+280 w miejscowości Stany w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 8. przebudowę drogi wewnętrznej na działkach nr ewid. 3046, 3592, 3583/4 w km 0+000 - 0+215 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej W ramach ww. zadań Wykonawca zobowiązany jest wykonać:  profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne  oczyszczanie i skropienie warstw konstrukcyjnych  podbudowę z kruszywa łamanego  nawierzchnię z betonu asfaltowego  pobocza z mieszanki niesortowanej wraz z wyprofilowaniem istniejącego gruntu, zagęszczeniem i wyprofilowaniem poboczy  budowę odwodnienia;  przebudowę zjazdów zwykłych;  wycinkę drzew i krzewów

4.5.3.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

429162,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

596740,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

429162,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Miejskie Przedsiebiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8130334353

7.3.3)Ulica

Rejtana 6

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-310

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

527870,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
380 714 zł1 860 538 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 479 824 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
380 714 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 860 538 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bojanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bojanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 429 163 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Miejskie Przedsiebiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o. o. (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.