Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa dróg gminnych

Zamawiający Gmina Bojanów (Bojanów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa dróg gminnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BojanówBojanów, Podkarpackieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 845 132 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bojanów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409100

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Parkowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Bojanów

1.4.3.)Kod pocztowy

37-433

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@bojanow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zamowienia.bojanow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d03987a2-86e4-411f-9e29-229d9e5ecd7c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407838

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00145028

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa dróg gminnych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Przebudowa dróg gminnych” Zakres zadania obejmuje w szczególności: 1. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 846 dł. 30 m w miejscowości Bojanów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 2. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 4512/1 w km 0+000 – 0+270 w miejscowości Kołodzieje w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 3. przebudowę drogi wewnętrznej na działkach nr ewid. 3732, 3733, 3758 w km 0+000 – 0+162 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 4. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 3071 w km 0+000 – 0+130 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 5. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 1321 w km 0+000 – 0+140 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 6. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 100 w km 0+060 – 0+610 w miejscowości Stany w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 7. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 1522/1 w km 0+000 – 0+280 w miejscowości Stany w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej; 8. przebudowę drogi wewnętrznej na działkach nr ewid. 3046, 3592, 3583/4 w km 0+000 - 0+215 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej W ramach ww. zadań Wykonawca zobowiązany jest wykonać:  profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne  oczyszczanie i skropienie warstw konstrukcyjnych  podbudowę z kruszywa łamanego  nawierzchnię z betonu asfaltowego  pobocza z mieszanki niesortowanej wraz z wyprofilowaniem istniejącego gruntu, zagęszczeniem i wyprofilowaniem poboczy  budowę odwodnienia;  przebudowę zjazdów zwykłych;  wycinkę drzew i krzewów

3.9.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Miejskie Przedsiebiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8130334353

4.3.3.)Ulica

Rejtana 6

4.3.4.)Miejscowość

Rzeszów

4.3.5.)Kod pocztowy

35-310

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

527870,43 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00231679/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

527870,43 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
845 132 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
391 546 zł1 879 405 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 487 859 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
391 546 zł
Mediana
845 132 zł
Górny kwartyl
1 879 405 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bojanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bojanów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.