Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
665 430 zł
Umowa zawarta
16 kwietnia 2026
Okres realizacji
220 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 665 430 zł – 694 860 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa monitoringu wizyjnego

Zamawiający Gmina Pisz (Pisz, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa monitoringu wizyjnego”, wybierając ofertę wykonawcy AMTECH Adam Matysik. Wartość umowy: 665 430 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina PiszPisz, Warmińsko-Mazurskie (powiat Piski →)opublikowano 30 kwietnia 2026
Wartość umowy
665 430 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 marca 2026

    Termin ofert: 31 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 kwietnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie stwierdzono odrzuceń ani unieważnień w postępowaniu.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMTECH Adam Matysik (Niewodnica Korycka), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 665 430,00 zł (umowę zawarto 16 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    KryteriaJako kryterium oceny ofert wybrano cenę (60%) oraz okres gwarancji (40%).

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 220 dni.

  • 6

    Zamówienie zostało udzielone firmie PROSOFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pisz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671538

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gustawa Gizewiusza 5

1.5.2.)Miejscowość

Pisz

1.5.3.)Kod pocztowy

12-200

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

874241226

1.5.8.)Numer faksu

874241238

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubliczne@pisz.home.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pisz.pl/bip

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-196339c8-ec1a-4ab7-88fa-099204536466

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa monitoringu wizyjnego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-196339c8-ec1a-4ab7-88fa-099204536466

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00225110

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016045/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Budowa monitoringu wizyjnego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00153714

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

622388,99 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego o 8 punktów kamerowych w technologii IP (CCTV) i w formule „Zaprojektuj i Wybuduj”. Wykonawca, w imieniu Zamawiającego, wybuduje i odda do użytkowania przedmiot zamówienia w stanie wolnym od wad i usterek. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez osobę lub osoby posiadające uprawnienia projektowe w danej specjalności na podstawie Programu funkcjonalno-użytkowego (PFU), zweryfikowanej i zatwierdzonej przez Zamawiającego.
2. Punkty kamerowe rozmieszczone będą w następujących lokalizacjach na terenie miasta Pisz:
1) skrzyżowanie ulic Leśnej i Gdańskiej;
2) ul. dr. Władysława Klementowskiego 2 (wjazd na teren szkoły podstawowej oraz teren boiska szkolnego);
3) ul. dr. Władysława Klementowskiego (skwer z pomnikiem dr. Władysława Klementowskiego);
4) skrzyżowanie ulic Olsztyńskiej i Orzyskiej;
5) ul. Młodzieżowa;
6) ul. Wojska Polskiego działki o nr geod. 322/3 i 1426/3;
7) ul. Trzcinowa;
8) Aleja Turystów.
3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na II etapy.
Etap I – obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej, w tym:
a) część I Dokumentacji projektowej - wariantowe koncepcje proponowanych rozwiązań dla inwestycji zgodnie z przepisami prawa, z aktualnie obowiązującymi przepisami technicznymi, budowlanymi i obowiązującymi normami, a także zasadami wiedzy technicznej oraz przy zastosowaniu rozwiązań racjonalizujących koszty budowy oraz zatwierdzenie przez Zamawiającego opracowanej koncepcji;
b) część II Dokumentacji projektowej:
- wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie zgodnym z wymaganiami określonymi w PFU wraz ze wszystkimi opracowaniami projektowymi
i uzgodnieniami koniecznymi do wykonania tej dokumentacji,
- uzyskanie wymaganych prawem opinii, uzgodnień i decyzji, w tym: wszystkich innych uzgodnień i opinii oraz decyzji niezbędnych do wykonania robót budowlanych (Wykonawca zostanie upoważniony do występowania
w imieniu Zamawiającego z odpowiednimi wnioskami do odpowiednich instytucji).
Etap II – obejmuje wykonanie robót budowlanych, w tym:
a) wykonanie robót na podstawie zatwierdzonej przez Zamawiającego i właściwy organ administracji architektoniczno-budowlanej dokumentacji projektowej zgodnie z zasadami wiedzy technicznej oraz przekazanie Zamawiającemu gotowego do użytkowania przedmiotu umowy,
b) sprawowanie nadzoru autorskiego w okresie wykonywania robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji,
c) opracowanie dokumentacji powykonawczej dla zrealizowanej inwestycji oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie w przypadku takiej konieczności.
4. Na etapie projektowania Zamawiający wymaga przedłożenia przez Wykonawcę rozwiązań projektowych sieci monitoringu wizyjnego do ich oceny i akceptacji przez Zamawiającego.
5. Szczegółowy zakres prac oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w załączniku nr 8 do SWZ - projektowane postanowienia umowy oraz w PFU, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32231000-1 - Aparatura telewizyjna o obwodzie zamkniętym

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa

35121700-5 - Systemy alarmowe

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

48821000-9 - Serwery sieciowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

665430,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

694859,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

665430,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMTECH Adam Matysik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5422529116

7.3.3)Ulica

Piaskowa 26c

7.3.4)Miejscowość

Niewodnica Korycka

7.3.5)Kod pocztowy

18-106

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

665430,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

220 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Realizacja przedmiotu zamówienia:
1) Etap I – w terminie do 120 dni od dnia zawarcia umowy.
a) część I Dokumentacji – w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy,
b) część II Dokumentacji – w terminie do 120 dni od dnia zawarcia umowy,
2) Etap II – w terminie do 220 dni od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
363 988 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 000 zł860 266 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 266 zł
Źródło próbki
CPV 45311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
105 000 zł
Mediana
363 988 zł
Górny kwartyl
860 266 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pisz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pisz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 665 430 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45311000-0 (Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMTECH Adam Matysik (Niewodnica Korycka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.