Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

"Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Działoszyn"

Zamawiający Miasto i Gmina Działoszyn (Działoszyn, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Działoszyn”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto i Gmina DziałoszynDziałoszyn, Łódzkie (powiat Pajęczański →)opublikowano 30 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 343 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Działoszyn

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 730934743

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piłsudskiego 21

1.4.2.)Miejscowość

Działoszyn

1.4.3.)Kod pocztowy

98-355

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.4.7.)Numer telefonu

438437458

1.4.8.)Numer faksu

zamowienia@dzialoszyn.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@dzialoszyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dzialoszyn.logintrade.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9de1e9ef-4bec-4913-bdc9-54887f306a2f

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00223213

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00372749

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest współfinansowane ze środków budżetu Województwa Łódzkiego: "Renowacja zbiorników wodnych na 2025" oraz budżetu Miasta i Gminy Działoszyn.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

"Renowacja zbiornika wodnego w miejscowości Działoszyn"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest renowacja zbiornika wodnego, która będzie polegała na:
◦ odmuleniu dna zbiornika płytkiego (część południowa) z namułów i osadów. Zamulenie zbiornika jest znaczne i wynosi odpowiednio od 0,4 m do 0,7 m. Ogólna kubatura zamulenia przy przyjęciu średniego zamulenia 0,55m powierzchni dna zbiornika płytkiego wynosi ca 2000 m3;
◦ wywóz urobku z odmulenia zbiornika płytkiego w miejsce wskazane przez inwestora na odległość do 1,0 km; część urobku rozścielić na terenie płaskim na działce wokół czaszy zbiornika. Uzyskane z odmulenia stawów osady denne nie stwarzają żadnego zagrożenia dla środowiska naturalnego, otoczenia zbiornika oraz terenów rolnych i nadają się do wykorzystania dla niwelacji terenu,
◦ odtworzenie zdegradowanych części skarp ziemnych zbiornika,
◦ odtworzenie zdegradowanych skarp zbiornika części płytkiej z narzutu kamiennego ca 110 m3 przy założeniu długości odtwarzanej skarpy ca 133 mb,
◦ odtworzenie zdegradowanych skarp zbiornika części głębokiej z narzutu kamiennego ca 190 m3 przy założeniu długości odtwarzanej skarpy ca 167 mb. Całość odtwarzanych skarp z narzutu kamiennego ca 300mb skarpy (300m3 narzutu kamiennego).

3.9.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45247270-3 - Budowa zbiorników

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Jadwiga Szepielak JADWIGA SZEPIELAK ZAKŁAD HANDLOWO-­USŁUGOWY "TAG­MET"

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7661286787

4.3.3.)Ulica

Oporzyn

4.3.4.)Miejscowość

Oporzyn

4.3.5.)Kod pocztowy

62-104

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

215237,81 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00438388/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

215237,81 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 346 524 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 113 942 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 346 524 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Działoszyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Działoszyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.