Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
798 270 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 798 270 zł – 1 260 873 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont istniejącego boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Trębaczew”

Zamawiający Miasto i Gmina Działoszyn (Działoszyn, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont istniejącego boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Trębaczew”, wybierając ofertę wykonawcy RS INVESTMENT LTD Sp. zo.o. Wartość umowy: 798 270 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto i Gmina DziałoszynDziałoszyn, Łódzkie (powiat Pajęczański →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
798 270 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RS INVESTMENT LTD Sp. zo.o. (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 798 270,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 798 270,00 zł do 1 260 873,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail