Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
646 980 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 646 980 zł – 744 150 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego B przy ul. Grota Roweckiego 11 w Działoszynie - w formule zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Miasto i Gmina Działoszyn (Działoszyn, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku sportowego A wraz z wymianą źródła ciepła i budynku sportowego…”, wybierając ofertę wykonawcy ZRB Jorg S.C. A. G. KUKUŁA. Wartość umowy: 646 980 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina DziałoszynDziałoszyn, Łódzkie (powiat Pajęczański →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
646 980 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 czerwca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZRB Jorg S.C. A. G. KUKUŁA (Działoszyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 646 980,00 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 646 980,00 zł do 744 150,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail