Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. - II postępowanie

Zamawiający Centrum Usług Społecznych w Śremie (Śrem, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 810 652 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

24 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    09 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    10 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    16 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    25 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    07 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    07 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    13 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    16 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    22 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    27 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    28 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowyBieżące

    29 kwietnia 2026

    1 wykonawca
  21. Wykonanie umowy

    07 maja 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  22. Zmiana ogłoszenia

    12 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    12 maja 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    08 czerwca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W ŚREMIE

1.2.)Oddział zamawiającego

CUS w Śremie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 632003006

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

UL. STEFANA GROTA ROWECKIEGO 31

1.4.2.)Miejscowość

Śrem

1.4.3.)Kod pocztowy

63-100

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.4.7.)Numer telefonu

612835904

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@sok-srem.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cus.srem.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f927a0a-7c88-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00223050

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 200-627757

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. - II postępowanie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10
kwietnia
1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2022 r. poz. 1385, 1723, 2127, 2243, 2370, 2687, z 2023 r. poz.
295, z
2019 r. poz. 1495 i z 2021 r. poz. 255) dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w
okresie od
01.01.2024 r. do 31.12.2025 r.
Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r.
wynosi
13 695,298 MWh.

3.9.)Główny kod CPV

09310000-5 - Elektryczność

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-03-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Veolia Energy Contracting Poland Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213589769

4.3.3.)Ulica

ul. Puławska 2 (wejście C)

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-566

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

14376230,16 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 240-753994

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zmiana danych odbiorcy

- zmiany ceny jednostkowej netto za jedną MWh energii elektrycznej z ceny wyznaczanej na podstawie cen obowiązujących na Towarowej Giełdzie Energii na stałą cenę dla oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. równą 523,00 zł

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana odbiorcy z Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie na Centrum Usług Społecznych w Śremie

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

konieczność przedłużenia terminu obowiązywania umowy

- zmiany ceny jednostkowej netto za jedną MWh energii elektrycznej z ceny wyznaczanej na podstawie cen obowiązujących na Towarowej Giełdzie Energii na stałą cenę dla oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. równą 523,00 zł

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie
1.Termin realizacji umowy

od dnia jej zawarcia do 30.03.2026 r. 2. Cena netto za 1 MWh energii elektrycznej w okresie od 1.01.2026 r. do 30.03.2026 r. wynosi 523 zł dla oświetlenia ulicznego, budynków i obiektów.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

19215,22 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09310000-5Elektryczność
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
810 652 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
361 599 zł4 356 981 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 995 381 zł
Źródło próbki
CPV 09310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
361 599 zł
Mediana
810 652 zł
Górny kwartyl
4 356 981 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Społecznych w Śremie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Śrem.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09310000-5 (Elektryczność). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.