Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. - II postępowanie

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny w Pyszącej (Pysząca, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Szkolno-przedszkolny w PyszącejPysząca, Wielkopolskieopublikowano 28 kwietnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

24 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    29 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    30 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    09 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    10 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    16 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    25 lutego 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    07 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    07 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    13 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    16 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    22 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    27 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowyBieżące

    28 kwietnia 2026

    1 wykonawca
  18. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    29 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    07 maja 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  22. Zmiana ogłoszenia

    12 maja 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    12 maja 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    08 czerwca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PYSZĄCEJ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 542452432

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Śremska 12

1.4.2.)Miejscowość

Pysząca

1.4.3.)Kod pocztowy

63-100

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.4.7.)Numer telefonu

61 28 35 462

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sppyszaca.srem.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sppyszaca.srem.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f927a0a-7c88-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00218673

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-04-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 200-627757

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. - II postępowanie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia
1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2022 r. poz. 1385, 1723, 2127, 2243, 2370, 2687, z 2023 r. poz. 295, z
2019 r. poz. 1495 i z 2021 r. poz. 255) dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w okresie od
01.01.2024 r. do 31.12.2025 r.
Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2025 r. wynosi
13 695,298 MWh.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Veolia Energy Contracting Poland sp.zo.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213589769

4.3.3.)Ulica

ul. Puławska 2

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-566

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

14376230,16 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 240-753994

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Przedłużający się proces rozpoczęcia rozliczenia energii elektrycznej w ramach Śremskiej Spółdzielni Energetycznej.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

- przedłużenia terminu obowiązywania umowy do 31.03.2026 r.,
- zmiany ceny jednostkowej netto za jedną MWh energii elektrycznej z ceny wyznaczanej na podstawie cen obowiązujących na Towarowej Giełdzie Energii na stałą cenę dla oświetlenia ulicznego oraz budynków i obiektów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.03.2026 r. równą 523,00 zł

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

16647,88 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09300000-2Energia elektryczna, cieplna, słone…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 480 479 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
543 495 zł16 589 966 zł
Rozstęp międzykwartylowy
16 046 471 zł
Źródło próbki
CPV 09300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
543 495 zł
Mediana
1 480 479 zł
Górny kwartyl
16 589 966 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-przedszkolny w Pyszącej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pysząca.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09300000-2 (Energia elektryczna. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.