Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
366 149 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu – ul. Królewiecka etap II

Zamawiający Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ciągu pieszo-rowerowego ciągu DW nr 504 w Elblągu – ul. Królewiecka etap II”, wybierając ofertę wykonawcy Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Wartość umowy: 366 149 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto Elbląg na Prawach PowiatuElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 29 kwietnia 2026
Wartość umowy
366 149 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Elbląg), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 366 148,86 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

  • 5

    Zamówienie zostało udzielone w trybie z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 11 Prawa zamówień publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail