Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
753 137 zł
Umowa zawarta
22 kwietnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 753 137 zł – 1 026 075 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie personelu - kierownik kuchni (szef)15%Doświadczenie personelu - dietetyk15%Ciepła kolacja w tygodniu10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa usługa pełnego, codziennego przygotowania i dostarczania posiłków na potrzeby ZOZ w Reszlu

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Reszlu (Reszel, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa usługa pełnego, codziennego przygotowania i dostarczania posiłków na potrzeby…”, wybierając ofertę wykonawcy P.P.HiU "SZRON" MIROSŁAW ABUCEWICZ. Wartość umowy: 753 137 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
753 137 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odnotowano odrzuceń ofert ani unieważnienia postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.P.HiU "SZRON" MIROSŁAW ABUCEWICZ (Bartoszyce).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 753 137,19 zł (umowę zawarto 22 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 753 137,19 zł do 1 026 074,79 zł.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

  • 6

    WykonawcaZamówienie na kompleksową usługę przygotowania i dostarczania posiłków dla ZOZ w Reszlu wygrała firma "Piekarnia-Cukiernia" Pan Tadeusz Kowalski.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Reszlu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001338468

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

J. Słowackiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Reszel

1.5.3.)Kod pocztowy

11-440

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zozreszel.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zozreszel.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1282388

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa usługa pełnego, codziennego przygotowania i dostarczania posiłków na potrzeby ZOZ w Reszlu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-33e0c253-4b98-48b1-ac87-daaf86152bed

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00220203

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00097005/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Kompleksowa usługa pełnego, codziennego przygotowania i dostarczania posiłków na potrzeby ZOZ w Reszlu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00170389

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa pełnego, codziennego przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów szpitala na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Reszlu, która obejmuje m. in.:
a. Przygotowanie przez wykonawcę posiłków poza siedzibą zamawiajacego, na bazie lokalowo – sprzętowej wykonawcy – minimum trzy posiłki dziennie z zastrzeżeniem diet specjalnych ustalonych przez lekarza w porozumieniu z dietetykiem wykonawcy.
b. Dostarczanie posiłków do zamawiajacego środkami transportu wykonawcy (w termosach, pojemnikach typu GN lub innych szczelnie zamkniętych pojemnikach utrzymujących odpowiednią temperaturę posiłków)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15894220-9 - Posiłki szpitalne

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

753137,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1026074,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

753137,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.HiU "SZRON" MIROSŁAW ABUCEWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7431354143

7.3.3)Ulica

Strzeleckiego 2

7.3.4)Miejscowość

Bartoszyce

7.3.5)Kod pocztowy

11-200

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

753137,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 642 zł661 561 zł
Rozstęp międzykwartylowy
462 920 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 642 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
661 561 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Reszlu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Reszel.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 753 137 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.HiU "SZRON" MIROSŁAW ABUCEWICZ (Bartoszyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.