Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
99 350 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Gapowo, Stężycka Huta i Niesiołowice w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin
    Wartość umowy
    20 000 zł
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Nowa Wieś, Żuromino, Klukowa Huta w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin
    Wartość umowy
    20 000 zł
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Stężyca w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin
    Wartość umowy
    22 400 zł
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Szymbark, Potuły w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 45 godzin
    Wartość umowy
    12 600 zł
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Czaple w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 30 godzin
    Wartość umowy
    8400 zł
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Gołubie w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 55 godzin
    Wartość umowy
    15 950 zł
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026 na terenie gminy Stężyca

Zamawiający Gmina Stężyca (Stężyca, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026 na terenie gminy Stężyca”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 99 350 zł.

Zamawiający: Gmina StężycaStężyca, Pomorskieopublikowano 16 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
99 350 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    16 kwietnia 2026

    4 wykonawców
  2. Wykonanie umowy

    16 czerwca 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Firma Usługowa Damian Szutenberg (części 1, 2); Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. (część 3); BP-INSTAL Patryk Kleinszmidt (części 4, 5); TS MIELEWCZYK (część 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 99 350,00 zł.

  • 3

    Zamówienie zostało udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki ze względu na wyjątkową sytuację i konieczność natychmiastowego wykonania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stężyca

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Stężyca

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675037

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Parkowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Stężyca

1.5.3.)Kod pocztowy

83-322

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.7.)Numer telefonu

588828940

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

stezyca@gminastezyca.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gminastezyca.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gminastezyca

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026 na terenie gminy Stężyca

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d266276e-cf7d-4e58-ac28-ab3819b890a5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00201121

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zastosowanie wskazanego trybu uzasadnione jest wystąpieniem wyjątkowej sytuacji, której Zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć, a która wymaga natychmiastowego wykonania zamówienia.
W sezonie zimowym 2025/2026 wystąpiły szczególnie intensywne opady śniegu oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym m.in. zamiecie śnieżne, długotrwałe utrzymywanie się ujemnych temperatur), znacząco odbiegające od warunków obserwowanych w latach ubiegłych. Skala i intensywność tych zjawisk spowodowały konieczność znacznie zwiększonego zaangażowania sprzętu oraz częstotliwości wykonywania usług odśnieżania i zwalczania śliskości...

CIĄG DALSZY UZASADNIENIA ZNAJDUJE SIĘ W SEKCJI IX - INFORMACJE DODATKOWE

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.3.2026.MS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Gapowo, Stężycka Huta i Niesiołowice w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Nowa Wieś, Żuromino, Klukowa Huta w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Stężyca w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

22400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Szymbark, Potuły w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 45 godzin

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

12600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Czaple w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 30 godzin

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

8400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Gołubie w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 55 godzin

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

15950,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowa Damian Szutenberg

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892059470

7.3.3)Ulica

Rzemieślnicza 16

7.3.4)Miejscowość

Klukowa Huta

7.3.5)Kod pocztowy

83-322

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowa Damian Szutenberg

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892059470

7.3.3)Ulica

Górska 3

7.3.4)Miejscowość

Szymbark

7.3.5)Kod pocztowy

83-315

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892010587

7.3.3)Ulica

Jana III Sobieskiego 31

7.3.4)Miejscowość

Stężyca

7.3.5)Kod pocztowy

83-322

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BP-INSTAL Patryk Kleinszmidt

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5891960654

7.3.3)Ulica

Górska 3

7.3.4)Miejscowość

Szymbark

7.3.5)Kod pocztowy

83-315

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BP-INSTAL Patryk Kleinszmidt

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5891960654

7.3.3)Ulica

Górska 3

7.3.4)Miejscowość

Szymbark

7.3.5)Kod pocztowy

83-315

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 20

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TS MIELEWCZYK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892079716

7.3.3)Ulica

Długa 14

7.3.4)Miejscowość

Gołubie

7.3.5)Kod pocztowy

83-316

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15950,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 24

Informacje dodatkowe

Ciąg dalszy sekcji III pkt. 3.1.1):

W konsekwencji wyczerpane zostały środki finansowe przewidziane w obowiązującej umowie na zimowe utrzymanie dróg, a dalsze świadczenie usług w jej ramach nie jest możliwe.
Jednocześnie utrzymanie przejezdności dróg gminnych oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników dróg stanowi obowiązek Zamawiającego wynikający z przepisów prawa, a zaniechanie realizacji tych zadań mogłoby prowadzić do zagrożenia życia i zdrowia mieszkańców oraz zakłócenia funkcjonowania transportu publicznego i służb ratunkowych.
Ze względu na pilną potrzebę zapewnienia ciągłości usług zimowego utrzymania dróg, nie jest możliwe zachowanie terminów właściwych dla innych trybów udzielania zamówień publicznych, w szczególności trybów konkurencyjnych.
Okoliczności uzasadniające zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki: mają charakter wyjątkowy i nieprzewidywalny, nie wynikają z działań ani zaniechań Zamawiającego, wymagają natychmiastowego podjęcia działań oraz nie pozwalają na zachowanie terminów przewidzianych dla trybów konkurencyjnych.
W związku z powyższym spełnione zostały przesłanki określone w art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, co uzasadnia udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stężyca prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stężyca.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 99 350 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Usługowa Damian Szutenberg (Klukowa Huta). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.