Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026 na terenie gminy Stężyca

Zamawiający Gmina Stężyca (Stężyca, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026 na terenie gminy Stężyca”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina StężycaStężyca, Pomorskieopublikowano 16 czerwca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stężyca

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Stężyca

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675037

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Parkowa 1

1.4.2.)Miejscowość

Stężyca

1.4.3.)Kod pocztowy

83-322

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

588828940

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

stezyca@gminastezyca.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.gminastezyca.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d266276e-cf7d-4e58-ac28-ab3819b890a5

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00293305

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-06-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026 na terenie gminy Stężyca

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Gapowo, Stężycka Huta i Niesiołowice w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Nowa Wieś, Żuromino, Klukowa Huta w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Stężyca w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 80 godzin.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Szymbark, Potuły w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 45 godzin

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Czaple w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 30 godzin

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów gminnych na terenie gminy Stężyca, rejon: Gołubie w sezonie zimowym 2025/2026 odśnieżanie - płużenie sprzętem mechanicznym z pługiem - 55 godzin

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Usługowa Damian Szutenberg

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892059470

4.3.3.)Ulica

Rzemieślnicza 16

4.3.4.)Miejscowość

Klukowa Huta

4.3.5.)Kod pocztowy

83-322

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

20000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00201121/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

17500 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Informacje o umowie zawarte w ogłoszeniu dotyczą części 1.
Informacje o wykonaniu pozostałych części umowy Zamawiający zamieszcza poniżej:

CZĘŚĆ NR 2:
Firma Usługowa Damian Szutenberg ul. Rzemieślnicza 16 83-322 Klukowa Huta, NIP 5892059470
Data zawarcia umowy: 12.01.2026 r., okres realizacji umowy: 3 m-ce, wartość umowy: 20.000 zł
Umowa została wykonana: Tak(należycie, w pierwotnym terminie). Termin wykonania: 20-01-2026
Liczba zmian umowy: 0
Łączna wartość wypłaconego wynagrodzenia: 17500 PLN
Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

CZĘŚĆ NR 3:
Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. ul. Jana III Sobieskiego 31, 83-322 Stężyca, NIP 5892010587
Data zawarcia umowy: 14.01.2026 r., okres realizacji umowy: 3 m-ce, wartość umowy: 22.400 zł
Umowa została wykonana: Tak(należycie, w pierwotnym terminie). Termin wykonania: 20-02-2026
Liczba zmian umowy: 0
Łączna wartość wypłaconego wynagrodzenia: 22400 PLN
Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

CZĘŚĆ NR 4:
BP-INSTAL Patryk Kleinszmidt ul. Górska 3, 83-315 Szymbark, NIP 5891960654
Data zawarcia umowy: 16.02.2026 r., okres realizacji umowy: 2 m-ce, wartość umowy: 12.600 zł
Umowa została wykonana: Tak(należycie, w pierwotnym terminie). Termin wykonania: 16-04-2026
Liczba zmian umowy: 0
Łączna wartość wypłaconego wynagrodzenia: 11340 PLN
Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

CZĘŚĆ NR 5:
BP-INSTAL Patryk Kleinszmidt ul. Górska 3, 83-315 Szymbark, NIP 5891960654
Data zawarcia umowy: 16.02.2026 r., okres realizacji umowy: 2 m-ce, wartość umowy: 8.400 zł
Umowa została wykonana: Tak(należycie, w pierwotnym terminie). Termin wykonania: 16-04-2026
Liczba zmian umowy: 0
Łączna wartość wypłaconego wynagrodzenia: 7280,00 PLN
Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

CZĘŚĆ NR 6:
TS MIELEWCZYK, Ul. Długa 14, 83-316 Gołubie, NIP 5892079716
Data zawarcia umowy: 16.02.2026 r., okres realizacji umowy: 2 m-ce, wartość umowy: 15.950 zł
Umowa została wykonana: Tak(należycie, w pierwotnym terminie). Termin wykonania: 16-04-2026
Liczba zmian umowy: 0
Łączna wartość wypłaconego wynagrodzenia: 6090 PLN
Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 493 zł1 791 218 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 540 725 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
250 493 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 791 218 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stężyca prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stężyca.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.