Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
358 110 zł
Umowa zawarta
10 kwietnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
15 ofertceny: 358 110 zł – 801 231 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa placu zabaw w Płotach przy ul. 700-lecia

Zamawiający Gmina Płoty (Płoty, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa placu zabaw w Płotach przy ul. 700-lecia”, wybierając ofertę wykonawcy BDB Sp. z o.o. Wartość umowy: 358 110 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Gmina PłotyPłoty, Zachodniopomorskie (powiat Gryficki →)opublikowano 14 kwietnia 2026
Wartość umowy
358 110 zł
Liczba ofert
15 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 lutego 2026

    Termin ofert: 16 marca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 kwietnia 2026

    15 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BDB Sp. z o.o. (Jaroslaw), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 358 109,76 zł (umowę zawarto 10 kwietnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert; ceny wahały się od 358 109,76 zł do 801 230,61 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny ofert nie zostały wymienione w udostępnionych danych.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

  • 6

    GMINA PŁOTY

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail