Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH - SPÓŁKA Z O.O W ZAMOŚCIU· Zamośćśrednia firma
Wartość umowy
231 949 zł
Umowa zawarta
20 marca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 231 949 zł – 542 000 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa ciągu pieszo-jezdnego ul. Zachodniej w m. Nowy Krępiec

Zamawiający Gmina Mełgiew (Mełgiew, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa ciągu pieszo-jezdnego ul. Zachodniej w m. Nowy Krępiec”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH - SPÓŁKA Z O.O W ZAMOŚCIU. Wartość umowy: 231 949 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina MełgiewMełgiew, Lubelskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 3 kwietnia 2026
Wartość umowy
231 949 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH - SPÓŁKA Z O.O W ZAMOŚCIU (Zamość), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 231 948,50 zł (umowę zawarto 20 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 231 948,50 zł do 542 000,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    KryteriaKryteria oceny ofert nie zostały wyszczególnione w dostarczonych danych.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

  • 6

    Postępowanie zostało udzielone w trybie podstawowym. Dane dotyczące rozstrzygnięcia są niepełne.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail