Budowa ciągu pieszo-jezdnego ul. Zachodniej w m. Nowy Krępiec
Zamawiający Gmina Mełgiew (Mełgiew, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa ciągu pieszo-jezdnego ul. Zachodniej w m. Nowy Krępiec”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 835 394 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
23 stycznia 2026
Termin ofert: 9 lutego 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 kwietnia 2026
13 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MEŁGIEW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 431019589 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Partyzancka 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Mełgiew |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-007 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (81)4605700 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@melgiew.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://melgiew.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c1d99221-d456-4f9d-a4ad-01f5940f7316 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00411072 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00064852 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa ciągu pieszo-jezdnego ul. Zachodniej w m. Nowy Krępiec |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Budowa ciągu pieszo-jezdnego ul. Zachodniej w m. Nowy Krępiec, w tym budowa nowej konstrukcji drogi wewnętrznej oraz budowa nowych zjazdów zwykłych i przebudowa istniejących. W zakres inwestycji wchodzi droga wewnętrzna – ul. Zachodnia – o długości 264,24 m. z początkiem w kilometrażu roboczym 0+000,00 wyznaczonym na przecięciu projektowanej osi z nawierzchnią asfaltową włączenia do drogi gminnej nr 105531 L – ul. Skośnej i końcem w km 0+264,24 określonym w punkcie przecięcia projektowanej osi z granicą pasa drogowego drogi wewnętrznej. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg 45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 4 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH - SPÓŁKA Z O.O W ZAMOŚCIU |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 950370827 |
| 4.3.3.) | Ulica | Peowiaków 7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zamość |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 22-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 231948,50 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00184834/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 231948,50 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.