Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
87 765 zł
Umowa zawarta
2 kwietnia 2026
Okres realizacji
15 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena95%Czas realizacji dostawy5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa nawozu fosforanowego do ZD Grodkowice na 2026 r.

Zamawiający Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy (Kłaj, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa nawozu fosforanowego do ZD Grodkowice na 2026 r”, wybierając ofertę wykonawcy PHP Agro-Efekt Sp. z o.o. Wartość umowy: 87 765 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
87 765 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie zostało unieważnione z powodu braku złożonych ofert.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHP Agro-Efekt Sp. z o.o. (Perzów).

  • 3

    UmowaWartość umowy: 87 765,12 zł (umowę zawarto 2 kwietnia 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

  • 6

    OfertyNie dotyczy, ponieważ nie złożono żadnych ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

INSTYTUT HODOWLI I AKLIMATYZACJI ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

1.3.)Oddział zamawiającego

IHAR -PIB ZD Grodkowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00007948000216

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grodkowice 1

1.5.2.)Miejscowość

Kłaj

1.5.3.)Kod pocztowy

32-015

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zd.grodkowice@zdgrodkowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdgrodkowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ihar.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


rolnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa nawozu fosforanowego do ZD Grodkowice na 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ee0e70f4-569b-447f-8fda-db3de960f60b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00182707

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00083709/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa nawozów azotowych, fosforowych, różnoskładnikowych i potasowych do ZD Grodkowice - wiosna 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00165813

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nawóz fosforanowy, min. 46% P, min 16%N

4.5.3.)Główny kod CPV

24420000-4 - Nawozy fosforowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24440000-0 - Różne nawozy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

87765,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

87765,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

87765,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHP Agro-Efekt Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6221032125

7.3.3)Ulica

Słupia 53

7.3.4)Miejscowość

Perzów

7.3.5)Kod pocztowy

63-642

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

87765,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24420000-4Nawozy fosforowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kłaj.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 87 765 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24420000-4 (Nawozy fosforowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHP Agro-Efekt Sp. z o.o. (Perzów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.