Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
245 893 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 17,5 Mg do Rejonu Drogowego Gostynin – Płock”
    Wartość umowy
    61 325 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 3 Mg do Rejonu Drogowego Ciechanów”
    Wartość umowy
    10 882 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 6 Mg do Rejonu Drogowego Ostrołęka”
    Wartość umowy
    19 181 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 6 Mg do Rejonu Drogowego Wołomin – Nowy Dwór Mazowiecki”
    Wartość umowy
    15 860 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 19,5 Mg do Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce”
    Wartość umowy
    51 544 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 15 Mg do Rejonu Drogowego Radom”
    Wartość umowy
    36 383 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 9 Mg do Rejonu Drogowego Otwock – Piaseczno”
    Wartość umowy
    30 431 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 6 Mg do Rejonu Drogowego Garwolin”
    Wartość umowy
    20 288 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 82 Mg do poszczególnych jednostek organizacyjnych Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich na terenie woj. maz. z podz. na 8 cz.-nr postęp. 022/26

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 82 Mg do poszczególnych jednostek…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 245 893 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 kwietnia 2026
Łączna wartość umów
245 893 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: COLAS Polska Sp. z o.o. (części 1, 2, 3, 4, 5, 7); "BUDROMOST-STARACHOWICE" Sp. z o.o. (część 6); COLAS Polska Sp. z o.o (część 8).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 245 893,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Przedmiotem zamówienia jest dostawa 82 Mg kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU do jednostek Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013305749

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kolejowa 5/7

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-217

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mzdw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzdw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/mzdw

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 82 Mg do poszczególnych jednostek organizacyjnych Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich na terenie woj. maz. z podz. na 8 cz.-nr postęp. 022/26

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2aae06b4-7eb0-4b45-a1b5-6e6d49682a00

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00180198

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-04-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016145/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU do poszczególnych jednostek organizacyjnych MZDW na terenie woj. mazowieckiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00126369

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

022/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 17,5 Mg do Rejonu Drogowego Gostynin – Płock”.

4.5.3.)Główny kod CPV

44113620-7 - Asfalt

4.5.5.)Wartość części

52500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 3 Mg do Rejonu Drogowego Ciechanów”.

4.5.3.)Główny kod CPV

44113620-7 - Asfalt

4.5.5.)Wartość części

9000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 6 Mg do Rejonu Drogowego Ostrołęka”.

4.5.3.)Główny kod CPV

44113620-7 - Asfalt

4.5.5.)Wartość części

18000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 6 Mg do Rejonu Drogowego Wołomin – Nowy Dwór Mazowiecki”

4.5.3.)Główny kod CPV

44113620-7 - Asfalt

4.5.5.)Wartość części

18000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 19,5 Mg do Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce”.

4.5.3.)Główny kod CPV

44113620-7 - Asfalt

4.5.5.)Wartość części

58500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 15 Mg do Rejonu Drogowego Radom”.

4.5.3.)Główny kod CPV

44113620-7 - Asfalt

4.5.5.)Wartość części

45000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 9 Mg do Rejonu Drogowego Otwock – Piaseczno”

4.5.3.)Główny kod CPV

44113620-7 - Asfalt

4.5.5.)Wartość części

27000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa kationowej emulsji asfaltowej C69B3PU w ilości 6 Mg do Rejonu Drogowego Garwolin”

4.5.3.)Główny kod CPV

44113620-7 - Asfalt

4.5.5.)Wartość części

18000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61324,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

61324,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61324,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLAS Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861395883

7.3.3)Ulica

Nowa 49

7.3.4)Miejscowość

Palędzie

7.3.5)Kod pocztowy

62-070

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61324,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10881,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10881,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10881,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLAS Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861395883

7.3.3)Ulica

Nowa 49

7.3.4)Miejscowość

Palędzie

7.3.5)Kod pocztowy

62-070

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10881,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19180,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19180,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19180,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLAS Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861395883

7.3.3)Ulica

Nowa 49

7.3.4)Miejscowość

Palędzie

7.3.5)Kod pocztowy

62-070

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19180,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15859,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15859,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15859,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLAS Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861395883

7.3.3)Ulica

Nowa 49

7.3.4)Miejscowość

Palędzie

7.3.5)Kod pocztowy

62-070

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15859,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

51543,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

51543,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

51543,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLAS Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861395883

7.3.3)Ulica

Nowa 49

7.3.4)Miejscowość

Palędzie

7.3.5)Kod pocztowy

62-070

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

51543,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36383,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38726,55 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36383,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"BUDROMOST-STARACHOWICE" Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6641936388

7.3.3)Ulica

Św. Rocha 31

7.3.4)Miejscowość

Wąchock

7.3.5)Kod pocztowy

27-215

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36383,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30431,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30431,43 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30431,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLAS Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861395883

7.3.3)Ulica

Nowa 49

7.3.4)Miejscowość

Palędzie

7.3.5)Kod pocztowy

62-070

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30431,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20287,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20287,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20287,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLAS Polska Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7861395883

7.3.3)Ulica

Nowa 49

7.3.4)Miejscowość

Palędzie

7.3.5)Kod pocztowy

62-070

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20287,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44113620-7Asfalt
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 370 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
117 250 zł355 349 zł
Rozstęp międzykwartylowy
238 099 zł
Źródło próbki
CPV 44113· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
117 250 zł
Mediana
273 370 zł
Górny kwartyl
355 349 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 245 893 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44113620-7 (Asfalt). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: COLAS Polska Sp. z o.o. (Palędzie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.