Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
264 955 zł
Umowa zawarta
19 marca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 264 955 zł – 340 319 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa Domu Ludowego w Bierówce w ramach projektu „Poprawa dostępności budynków użyteczności publicznej w gminie Jasło” – nr FEPK.05.03-IZ.00-0034/23

Zamawiający Gmina Jasło (Jasło, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa Domu Ludowego w Bierówce w ramach projektu Poprawa dostępności budynków…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług KK-BUD S.J. J.D. Klara. Wartość umowy: 264 955 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina JasłoJasło, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 20 marca 2026
Wartość umowy
264 955 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług KK-BUD S.J. J.D. Klara (Krosno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 264 955,47 zł (umowę zawarto 19 marca 2026 r.).

  • 3

    Ofertypostępowaniu złożono 3 oferty, w tym jedna (firma BUD-MAX) została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (brak wymaganych referencji).

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail