Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa Domu Ludowego w Bierówce w ramach projektu „Poprawa dostępności budynków użyteczności publicznej w gminie Jasło” – nr FEPK.05.03-IZ.00-0034/23

Zamawiający Gmina Jasło (Jasło, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa Domu Ludowego w Bierówce w ramach projektu Poprawa dostępności budynków…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina JasłoJasło, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 18 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 328 566 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wprowadzonych zmian

Podsumowanie
  • 1

    Usunięto punkty dotyczące zobowiązania innego podmiotu (Rozdział XI ust. 3 SWZ), dokumentów wynikających z prawa do podpisania oferty oraz oświadczenia o powierzeniu części zamówienia podwykonawcom (Rozdział VI ust. 3 SWZ).

  • 2

    Pozostałe wymagania dotyczące formy oferty (Formularz Ofertowy, Załącznik nr 6 do SWZ) oraz podpisu elektronicznego dokumentów pozostały bez zmian.

  • 3

    ZmianaZmieniono wymagania dotyczące dokumentów składanych wraz z ofertą. Usunięto obowiązek składania kosztorysów ofertowych sporządzonych metodą uproszczoną na podstawie przedmiarów robót.

  • 4

    Aktualnie, wraz z ofertą należy złożyć jedynie oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA JASŁO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440264

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 4

1.4.2.)Miejscowość

Jasło

1.4.3.)Kod pocztowy

38-200

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

13 44 366 69

1.4.8.)Numer faksu

gmina@gminajaslo.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@gminajaslo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gminajaslo.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00117936

2.2.)Data ogłoszenia

2026-02-18

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00108439

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.11.Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów Przed zmianą

Ofertę należy złożyć na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) kosztorysy ofertowe sporządzone metodą uproszczoną wykonane na podstawie załączonych do SWZ przedmiarów robót; 2) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ; 3) zobowiązanie innego podmiotu, o którym mowa w Rozdziale XI ust. 3 SWZ (jeżeli dotyczy); 4) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy); 5) oświadczenie o powierzeniu części zamówienia podwykonawcom, o którym mowa w Rozdziale VI ust. 3 SWZ – zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ (jeżeli dotyczy). Wszystkie w/w załączniki wymagane przez Zamawiającego wraz z formularzem ofertowym stanowią integralna część oferty. Wykonawca zobowiązany jest złożyć każdy z w/w załączników. W przypadku braku któregokolwiek z załączników oferta podlega odrzuceniu z zastrzeżeniem art. 128 Pzp. Ponadto Zamawiający informuje, że oferta i każdy z w/w załączników powinien zostać opatrzony podpisem elektronicznym. W przypadku podziału któregokolwiek z załączników na części (oddzielne pliki) każda z nich powinna być oddzielnie podpisana. Zamawiający zaleca wysyłanie oferty i wymaganych załączników w jednym pliku. Po zmianie: Ofertę należy złożyć na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ – Załącznik nr 4 do SWZ i Załącznik nr 10 do SWZ; 2) zobowiązanie innego podmiotu, o którym mowa w Rozdziale XI ust. 3 SWZ (jeżeli dotyczy); 3) dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy); 4) oświadczenie o powierzeniu części zamówienia podwykonawcom, o którym mowa w Rozdziale VI ust. 3 SWZ – zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ (jeżeli dotyczy). Wszystkie w/w załączniki wymagane przez Zamawiającego wraz z formularzem ofertowym stanowią integralna część oferty. Wykonawca zobowiązany jest złożyć każdy z w/w załączników. W przypadku braku któregokolwiek z załączników oferta podlega odrzuceniu z zastrzeżeniem art. 128 Pzp. Ponadto Zamawiający informuje, że oferta i każdy z w/w załączników powinien zostać opatrzony podpisem elektronicznym. W przypadku podziału któregokolwiek z załączników na części (oddzielne pliki) każda z nich powinna być oddzielnie podpisana. Zamawiający zaleca wysyłanie oferty i wymaganych załączników w jednym pliku.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
328 566 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 000 zł626 758 zł
Rozstęp międzykwartylowy
420 758 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 000 zł
Mediana
328 566 zł
Górny kwartyl
626 758 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jasło prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasło.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.