Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
719 885 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    319 885 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    400 000 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowa gwarancja/rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup doposażenia pracowni w ramach realizacji projektu pn.: „Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu”.

Zamawiający Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup doposażenia pracowni w ramach realizacji projektu pn.: Odkrywając granice…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 719 885 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
719 885 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000193430

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Długa 89/91

1.5.2.)Miejscowość

Zgierz

1.5.3.)Kod pocztowy

95-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ekonomik@miasto.zgierz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ekonomik.miasto.zgierz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aea8659a-e7d8-4992-a1b5-4ee6a6ea92ea

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup doposażenia pracowni w ramach realizacji projektu pn.: „Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aea8659a-e7d8-4992-a1b5-4ee6a6ea92ea

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00161734

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu” w ramach Programu Regionalnego Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00618008

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D.S.26.5.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

760622 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

4.5.5.)Wartość części

234540 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.)Wartość części

348218 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.)Wartość części

177864 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319885,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

319885,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319885,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

New Life Property Sp. Z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242902720

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-014

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319885,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

400000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

400000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

400000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Riset Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1182279846

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-925

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

400000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zgierz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 719 885 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38650000-6 (Sprzęt fotograficzny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: New Life Property Sp. Z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.