Zakup doposażenia pracowni w ramach realizacji projektu pn.: „Odkrywając granice nowoczesnej edukacji – cykl szkoleń dla Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu”.
Zamawiający Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu (Zgierz, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup doposażenia pracowni w ramach realizacji projektu pn.: Odkrywając granice…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=211, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
23 grudnia 2025
Termin ofert: 15 stycznia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
12 stycznia 2026
- Wynik: częściowo rozstrzygnięty
19 marca 2026
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 marca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół Nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000193430 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Długa 89/91 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zgierz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 95-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL712 - Łódzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ekonomik@miasto.zgierz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.ekonomik.miasto.zgierz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00021718 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-12 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00618008 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-01-13 10:00 Po zmianie: 2026-01-15 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-01-13 10:10 Po zmianie: 2026-01-15 10:10 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-02-11 Po zmianie: 2026-02-13 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →