Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Organizacja i przeprowadzenie kursów branżowych dla uczniów i uczennic Technikum Nr 9 w Rzeszowie w zawodzie technik informatyk, programista i reklamy z podziałem na części

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Organizacja i przeprowadzenie kursów branżowych dla uczniów i uczennic Technikum Nr 9 w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 12 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000650614

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-064

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@erzeszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.erzeszow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ce61f16-7949-4ed1-9b99-2444bd3a0306

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00153026

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00344767

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

"Zawodowe kompetencje przyszłości", współfinansowany ze środków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 Numer identyfikacyjny projektu/programu nr projektu: FEPK.07.13-IP.01-0053/23

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Organizacja i przeprowadzenie kursów branżowych dla uczniów i uczennic Technikum Nr 9 w Rzeszowie w zawodzie technik informatyk, programista i reklamy z podziałem na części

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu o nazwie „Programowanie stron i aplikacji webowych na przykładzie: ReactJS, nodeJS, NextJS”, skierowanego do grupy 20 uczniów/uczennic (2 grupy po 10 uczniów) Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie – Technikum Nr 9, aktualnie kształcących się w zawodzie technik programista w ramach kwalifikacji INF.03/INF.04 oraz w zawodzie technik informatyk w ramach kwalifikacji INF.03. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w pliku o nazwie: Opis przedmiotu zamówienia – wspólny dla wszystkich części.
Wielkość/Zakres
Kurs musi obejmować co najmniej 40 godzin lekcyjnych zajęć dydaktyczno-szkoleniowych (40 godzin x 45 minut dla każdej grupy), w podziale na:
 10 godzin lekcyjnych zajęć w części teoretycznej;
 30 godzin lekcyjnych zajęć w części praktycznej;
realizowanych w całości w formule stacjonarnej (wykluczona jest jakakolwiek forma zdalna - np. wideokonferencje lub bazująca na systemach e- lerningowych) przy stanowiskach wyposażonych w odpowiednie dla tematyki kursu licencjonowane oprogramowanie / podzespoły / narzędzia. Kurs musi mieć charakter zamknięty (będzie zorganizowane i zrealizowane wyłącznie dla wskazanej w opisie grupy uczestników, bez osób z zewnątrz). Miejsce realizacji kursu: Rzeszów.
Wykonawca zobowiązuje się do nieobciążania uczestników żadnymi dodatkowymi kosztami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
1.Opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części zamówienia;
2.Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wspólny dla wszystkich części zamówienia wraz z załącznikami.
- stanowiące załączniki do specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach)

3.9.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-03-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kompugraf Salon Grafiki Komputerowej s.c. Jerzy Orlof, Małgorzata Orlof

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6770022621

4.3.3.)Ulica

Wrocławska 37a

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

30-011

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

55872,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00494247/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

55872,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.