AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z budynków żłobków wchodzących w skład Miejskiego Zespołu Żłobków w Rzeszowie

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z budynków żłobków wchodzących w…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 660 176 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
9 września 2026, 10:00
2d 14h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 9 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z budynków żłobków wchodzących w skład Miejskiego Zespołu Żłobków w Rzeszowie, obejmująca 13 placówek o łącznej objętości ok. 1 393 560 litrów w okresie 12 miesięcy.

  • 2

    ZakresWykonawca musi wykazać co najmniej jedno zamówienie na odbiór odpadów komunalnych o łącznej objętości co najmniej 500 000 litrów i trwające nieprzerwanie co najmniej 6 miesięcy.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje odbiór odpadów z konkretnych lokalizacji wymienionych w opisie i realizację zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez zamawiającego.

  • 4

    ZakresObowiązuje wyłącznie kryterium ceny, zamawiający przewiduje możliwość zmian umowy przy zmianie prawa lub uchwał Rady Miasta Rzeszowa oraz przy sile wyższej.

  • 5

    WarunkiZamówienie nie obejmuje opcji ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a zamawiający nie wymaga warunku dotyczącego uprawnień, sytuacji finansowej ani zdolności technicznej.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Rzeszów Sp. z o.o., który złożył jedyną ofertę.
  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 6 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail