Przegląd want na moście im. Tadeusza Mazowieckiego
Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przegląd want na moście im. Tadeusza Mazowieckiego”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Podkarpackie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000650614 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-064 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@erzeszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.erzeszow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00422973 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-09-04 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00396707 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.10. | Okres realizacji - miesiące Przed zmianą | 3 Po zmianie: 2 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Zdolność techniczna lub zawodowa „Z uwagi na brak obowiązujących przepisów wykonawczych w zakresie określenia poziomów zdolności, Zamawiający do czasu wejścia w życie przepisów wykonawczych określających poziomy zdolności nie określa warunków udziału w postępowaniu z zastosowaniem poziomów zdolności. Określenie warunków: a) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat licząc wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej jeden przegląd lub ekspertyzę systemów cięgnowych/want obiektu mostowego. Przez zamówienia wykonane należy rozumieć: 1) zamówienia rozpoczęte i zakończone w w/w okresie 2) zamówienia zakończone w w/w okresie, których rozpoczęcie mogło nastąpić wcześniej niż w w/w okresie. Za obiekt mostowy Zamawiający uzna obiekt mostowy w rozumieniu rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 30 maja 2000 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogowe obiekty inżynierskie i ich usytuowanie (Dz. U. z 2000 nr 63, poz. 735 ze zm.). b) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował osobą do realizacji zamówienia posiadającą doświadczenie/ uprawnienia budowlane* tj.: Kierownik Zespołu: - posiadający uprawnienia budowlane* w specjalności inżynieryjnej mostowej do projektowania bez ograniczeń lub posiadający uprawnienia budowlane w specjalności mostowej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń oraz - posiadający doświadczenie zawodowe przy wykonaniu co najmniej jednego przeglądu lub ekspertyzy systemów cięgnowych/want obiektu mostowego. Za obiekt mostowy Zamawiający uzna obiekt mostowy w rozumieniu rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 30 maja 2000 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogowe obiekty inżynierskie i ich usytuowanie (Dz. U. z 2000 nr 63, poz. 735 ze zm.). * Przez uprawnienia budowlane Zamawiający rozumie uprawnienia wydane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, lub odpowiadające im uprawnienia budowlane, które zostały wydane obywatelom państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej, z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz przepisów ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Po zmianie: Zdolność techniczna lub zawodowa „Z uwagi na brak obowiązujących przepisów wykonawczych w zakresie określenia poziomów zdolności, Zamawiający do czasu wejścia w życie przepisów wykonawczych określających poziomy zdolności nie określa warunków udziału w postępowaniu z zastosowaniem poziomów zdolności. Określenie warunków: a) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat licząc wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej jeden przegląd lub ekspertyzę systemów cięgnowych/want obiektu mostowego opartych na splotach ze stali sprężającej, zamkniętych w zbiorczej rurze osłonowej z HDPE z zakotwieniami typu szczękowego o podwyższonej wytrzymałości zmęczeniowej. Przez zamówienia wykonane należy rozumieć: 1) zamówienia rozpoczęte i zakończone w w/w okresie 2) zamówienia zakończone w w/w okresie, których rozpoczęcie mogło nastąpić wcześniej niż w w/w okresie. Za obiekt mostowy Zamawiający uzna obiekt mostowy w rozumieniu rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 30 maja 2000 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogowe obiekty inżynierskie i ich usytuowanie (Dz. U. z 2000 nr 63, poz. 735 ze zm.). b) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował osobą do realizacji zamówienia posiadającą doświadczenie/ uprawnienia budowlane* tj.: Kierownik Zespołu: - posiadający uprawnienia budowlane* w specjalności inżynieryjnej mostowej do projektowania bez ograniczeń lub posiadający uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej mostowej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń oraz - posiadający doświadczenie zawodowe przy wykonaniu co najmniej jednego przeglądu lub ekspertyzy systemów cięgnowych/want obiektu mostowego opartych na splotach ze stali sprężającej, zamkniętych w zbiorczej rurze osłonowej z HDPE z zakotwieniami typu szczękowego o podwyższonej wytrzymałości zmęczeniowej. Za obiekt mostowy Zamawiający uzna obiekt mostowy w rozumieniu rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 30 maja 2000 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogowe obiekty inżynierskie i ich usytuowanie (Dz. U. z 2000 nr 63, poz. 735 ze zm.). * Przez uprawnienia budowlane Zamawiający rozumie uprawnienia wydane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane lub odpowiadające im ważne uprawnienia wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów, lub odpowiadające im uprawnienia budowlane, które zostały wydane obywatelom państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej, z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz przepisów ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-09-10 10:00 Po zmianie: 2026-09-14 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-09-10 11:00 Po zmianie: 2026-09-14 11:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-10-09 Po zmianie: 2026-10-13 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.