Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w parkach, zieleńcach i brzegach rzeki Wisłok znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa
Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w parkach, zieleńcach i brzegach rzeki Wisłok…”. Termin składania ofert upływa 30 września 2026, 10:00. Wadium: 100 000 zł.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 30 września 2026, 10:0027d 8h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=190, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
31 sierpnia 2026
Termin ofert: 30 września 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zieleni w parkach i zieleńcach na terenie całego Miasta Rzeszowa, w jednej części obejmującej także brzegi rzeki Wisłok.
- 2
WarunkiWykonawca ma przez cały czas trwania umowy posiadać uprawnienia do gospodarowania odpadami komunalnymi oraz umowę z instalacją do przetwarzania odpadów komunalnych albo instalacją zastępczą dla Regionu Centralnego.
- 3
ZakresZakres obejmuje koszenie trawników, zbieranie zanieczyszczeń, pielęgnację nasadzeń do 723 ha, wycinkę oraz cięcia drzew i krzewów do 1330 szt., zakładanie i pielęgnację trawników, utrzymanie placów zabaw przez 12 miesięcy oraz pielęgnację roślin w pojemnikach i kwietnikach sezonowych do 44 966 szt.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Rzeszów Sp. z.o.o.
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 2 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa |
| NIP | 8133734188 |
| Adres | ul. ul. Rynek 1, 35-064 Rzeszów |
| Region (NUTS) | PL823 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w parkach, zieleńcach i brzegach rzeki Wisłok znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77313000-7 - Usługi utrzymania parków |
| Dodatkowe kody CPV | 77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew; 77300000-3 - Usługi ogrodnicze; 90511300-5 - Usługi zbierania śmieci |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 6 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1i 2 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i 4 Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5 k Rozporządzenia Rady (UE) z dnia 31 lipca 2014 r. nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających
- art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 8 i 10 Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 5 Pzp
- art. 109 ust. 1 pkt 6 Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-30 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →