Realizacja szkolenia z zakresu umiejętności cyfrowych i nowoczesnych technologii wraz z wyżywieniem dla uczestników projektu „Młodzi na PLUS” realizowanego przez Podkarpacką WK OHP (etap 1b)
Zamawiający Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Realizacja szkolenia z zakresu umiejętności cyfrowych i nowoczesnych technologii wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 538 609 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=268, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
19 listopada 2025
Termin ofert: 27 listopada 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 lutego 2026
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
12 marca 2026
- Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001036974 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | al. Józefa Piłsudskiego 31 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-074 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 178523910 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@podkarpacka.ohp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.podkarpacka.ohp.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-776c9949-027b-47fc-b3a6-554583d596b3 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00152492 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-03-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00543420 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | "Młodzi na PLUS" - Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Realizacja szkolenia z zakresu umiejętności cyfrowych i nowoczesnych technologii wraz z wyżywieniem dla uczestników projektu „Młodzi na PLUS” realizowanego przez Podkarpacką WK OHP (etap 1b) |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-02-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 20 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Centrum Biznesu i Promocji Kadr Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 260032010 |
| 4.3.3.) | Ulica | os. Słoneczne 14 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ostrowiec Świętokrzyski |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 27-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 14270,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00124729/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-03-04 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 14270 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.