Dostawy mięsa drobiowego i wędlin drobiowych
Zamawiający "uzdrowisko Kołobrzeg" S.A. (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawy mięsa drobiowego i wędlin drobiowych”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 302 283 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=520, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
19 stycznia 2026
Termin ofert: 5 marca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
16 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
02 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
11 marca 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
13 maja 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | "UZDROWISKO KOŁOBRZEG" S.A. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000288171 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kołobrzeg |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 78-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL426 - Koszaliński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48943548802 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | +48943522516 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | m.zasada@uzdrowisko.kolobrzeg.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.uzdrowisko.kolobrzeg.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00149120 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-11 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00046417 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-19 09:00 Po zmianie: 2026-03-26 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-19 09:15 Po zmianie: 2026-03-26 09:15 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-04-17 Po zmianie: 2026-04-24 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.