Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
12 724 000 zł
Umowa zawarta
3 marca 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 12 724 000 zł – 17 105 938 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji i rękojmi na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sztumie przy ul. Sienkiewicza 54

Zamawiający Gmina Sztum (Sztum, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sztumie przy ul. Sienkiewicza 54”, wybierając ofertę wykonawcy PBHU OBIEKT Sp. z o.o. Wartość umowy: 12 724 000 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina SztumSztum, Pomorskie (powiat Sztumski →)opublikowano 6 marca 2026
Wartość umowy
12 724 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Wykonawcapostępowaniu na termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 1 w Sztumie wybrano ofertę firmy PBHU OBIEKT Sp. z o.o. z Kiełpina.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 12 724 000,00 zł (umowę zawarto 3 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 12 724 000,00 zł do 17 105 937,70 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

  • 5

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail