Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8118 zł
Umowa zawarta
23 lutego 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Wydłużenie okresu gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa urządzeń multimedialnych

Zamawiający Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzeń multimedialnych”, wybierając ofertę wykonawcy MM Market Małgorzata Małecka. Wartość umowy: 8118 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 25 lutego 2026
Wartość umowy
8118 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MM Market Małgorzata Małecka (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 118,00 zł (umowę zawarto 23 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001407

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 5

1.5.2.)Miejscowość

Kielce

1.5.3.)Kod pocztowy

25-369

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bkotras@ujk.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ujk.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eb71fde9-bfba-42d7-9982-78b4aa01a66e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa urządzeń multimedialnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb71fde9-bfba-42d7-9982-78b4aa01a66e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00127651

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045518/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Zakup urządzeń multimedialnych i audiowizualnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zakup w ramach projektu pod nazwą „Branżowo-Przyszłościowo!” numer umowy: FERS.01.05-IP.08-0052/23-00 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym, który jest realizowany przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00069447

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KU.2301.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

7317,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia dostawa 2 komplety urządzeń multimedialnych tj.
1) rzutnik krótkoogniskowy z kompatybilnym uchwytem ściennym do tablicy interaktywnej / ekranu i z okablowaniem;
2) rzutnik krótkoogniskowy z kompatybilnym uchwytem ściennym do tablicy interaktywnej / ekranu i z okablowaniem;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
3) Kody CPV:
38652100-1 Projektory
32351000-8 Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo
4) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
5) Wykonawca zobowiązany będzie do:
a. transportu przedmiotu zamówienia do budynku Zamawiającego w Kielcach. Transport sprzętu odbywać się z zachowaniem odpowiednich warunków chroniących przed uszkodzeniem/zniszczeniem.
b. wniesienia przedmiotu zamówienia do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego;
c. zamontowania dostarczonego sprzętu, uruchomienia w celu wykazania poprawności działania.
6) Wymagany okres gwarancji : minimum 24 miesiące.

4.5.3.)Główny kod CPV

38652100-1 - Projektory

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8118,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8118,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8118,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MM Market Małgorzata Małecka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8221775726

7.3.3)Ulica

Szałwiowa 51A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-167

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8118,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38652100-1Projektory
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
195 355 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
121 878 zł593 620 zł
Rozstęp międzykwartylowy
471 742 zł
Źródło próbki
CPV 38652100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
121 878 zł
Mediana
195 355 zł
Górny kwartyl
593 620 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 8118 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38652100-1 (Projektory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MM Market Małgorzata Małecka (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.