Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa urządzeń multimedialnych

Zamawiający Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa urządzeń multimedialnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 16 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 221 608 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001407

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 5

1.4.2.)Miejscowość

Kielce

1.4.3.)Kod pocztowy

25-369

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bkotras@ujk.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ujk.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb71fde9-bfba-42d7-9982-78b4aa01a66e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00156784

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00069447

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zakup w ramach projektu pod nazwą „Branżowo-Przyszłościowo!” numer umowy: FERS.01.05-IP.08-0052/23-00 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym, który jest realizowany przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa urządzeń multimedialnych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia dostawa 2 komplety urządzeń multimedialnych tj.
1) rzutnik krótkoogniskowy z kompatybilnym uchwytem ściennym do tablicy interaktywnej / ekranu i z okablowaniem;
2) rzutnik krótkoogniskowy z kompatybilnym uchwytem ściennym do tablicy interaktywnej / ekranu i z okablowaniem;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
3) Kody CPV:
38652100-1 Projektory
32351000-8 Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo
4) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
5) Wykonawca zobowiązany będzie do:
a. transportu przedmiotu zamówienia do budynku Zamawiającego w Kielcach. Transport sprzętu odbywać się z zachowaniem odpowiednich warunków chroniących przed uszkodzeniem/zniszczeniem.
b. wniesienia przedmiotu zamówienia do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego;
c. zamontowania dostarczonego sprzętu, uruchomienia w celu wykazania poprawności działania.
6) Wymagany okres gwarancji : minimum 24 miesiące.

3.9.)Główny kod CPV

38652100-1 - Projektory

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MM Market Małgorzata Małecka

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8221775726

4.3.3.)Ulica

Szałwiowa 51A

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

03-167

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

8118,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00127651/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

8118,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38652100-1Projektory
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
221 608 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
122 914 zł649 248 zł
Rozstęp międzykwartylowy
526 334 zł
Źródło próbki
CPV 38652100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
122 914 zł
Mediana
221 608 zł
Górny kwartyl
649 248 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38652100-1 (Projektory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.