Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 659.951,73 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty tj. 724.470,00 zł brutto

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
9 ofertwszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenu Zespołu Szkół w Różanie

Zamawiający Zespół Szkół im. Jana Pawła Ii w Różanie (Różan, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Zagospodarowanie terenu Zespołu Szkół w Różanie”. Złożono 9 ofert.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 659.951,73 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty tj. 724.470,00 zł brutto. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert, wszystkie od małych i średnich firm.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W RÓŻANIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000185940

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 34

1.5.2.)Miejscowość

Różan

1.5.3.)Kod pocztowy

06-230

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zespolszkolrozan1@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsrozan.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiatmakowski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie terenu Zespołu Szkół w Różanie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e138fdcb-484e-48ad-952f-10d5e78c2ae1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00125979

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00008445/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Zagospodarowanie terenu Zespołu Szkół w Różanie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00094894

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZS.26.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu Zespołu Szkół w Różanie w powiecie makowskim w województwie mazowieckim na części działki nr ew. 213/1 Różan miasto obręb Różan zwanej dalej obszarem inwestycji. Celem przedsięwzięcia jest zapewnienie odpowiedniej obsługi komunikacyjnej, w tym parkowania oraz urządzenie zieleni i oświetlenie. Zakres projektowanego zagospodarowania terenu jest następujący: poszerzenie i wzmocnienie istniejącej drogi o nawierzchni asfaltowej, przykrycie nawierzchni z betonowych płyt drogowych warstwą kruszywa i asfaltu na placu manewrowym i drodze dojazdowej do tego placu z umożliwieniem ruchu okrężnego do zawracania, wybudowanie nowych dróg o nawierzchni asfaltowej, w tym drogi do drugiej bramy i dróg manewrowych na parkingach, wykonanie stanowisk parkingowych dla samochodów osobowych w liczbie 46, w tym trzech dla niepełnosprawnych, o nawierzchni częściowo
biologicznie czynnej z płyt ażurowych, przebudowanie istniejących i wybudowanie nowych chodników z betonowej kostki brukowej, urządzenie zieleni w postaci trawników, rabat z krzewami i drzew oraz zainstalowanie lamp oświetleniowych z własnym zasilaniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby

45112712-9 - Roboty w zakresie kształtowania ogrodów

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 659.951,73 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty tj. 724.470,00 zł brutto.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

724470 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1572630,84 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 187 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
331 228 zł1 605 997 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 770 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
331 228 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 605 997 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół im. Jana Pawła Ii w Różanie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Różan.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.