Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
118 838 zł
Umowa zawarta
5 lutego 2026
Okres realizacji
od 14 lutego 2026 do 13 lutego 2028
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 118 838 zł – 239 536 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Zaakceptowanie klauzul dodatkowych20%C. Zwiększenie limitów odpowiedzialności10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Gminy Stoczek Łukowski

Zamawiający Gmina Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Gminy Stoczek Łukowski”, wybierając ofertę wykonawcy SALTUS TUW. Wartość umowy: 118 838 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Stoczek ŁukowskiStoczek Łukowski, Lubelskie (powiat Łukowski →)opublikowano 11 lutego 2026
Wartość umowy
118 838 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SALTUS TUW (Sopot), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 118 838,00 zł (umowę zawarto 5 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 118 838,00 zł do 239 536,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 lutego 2026 r. do 13 lutego 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail