Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
546 800 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    109 760 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    109 760 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    94 080 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    98 000 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Usługa rehabilitacyjna
    Wartość umowy
    135 200 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia20%Aspekt społeczny10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług opiekuńczych, asystenckich oraz usług specjalistycznych w ramach projektu pn. „Kompleksowe usługi społeczne w Gminie Stoczek Łukowski

Zamawiający Gmina Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług opiekuńczych, asystenckich oraz usług specjalistycznych w ramach…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 546 800 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
546 800 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    31 lipca 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze” (części 1, 2, 3, 4); Igalis Sp. z o.o. (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 546 800,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582581

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Pl. T. Kościuszki 1

1.5.2.)Miejscowość

Stoczek Łukowski

1.5.3.)Kod pocztowy

21-450

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gops@stoczeklukowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://ugstoczeklukowski.bip.e-zeto.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af47de9e-2b7e-47a0-8324-cf4b70489c9a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług opiekuńczych, asystenckich oraz usług specjalistycznych w ramach projektu pn. „Kompleksowe usługi społeczne w Gminie Stoczek Łukowski

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-af47de9e-2b7e-47a0-8324-cf4b70489c9a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00372816

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00009205/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Kompleksowe usługi społeczne w Gminie Stoczek Łukowski- świadczenie usług opiekuńczych, usług asystenckich, usług specjalistycznych w tym rehabilitację fizyczną i usprawnianie funkcji organizmu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Kompleksowe usługi społeczne w Gminie Stoczek Łukowski w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus FELU.08.05-IZ.00-001/25

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00316452

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOPS 252.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi opiekuńcze świadczone w miejscu zamieszania

4.5.3.)Główny kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.)Wartość części

117600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi opiekuńcze świadczone w miejscu zamieszania

4.5.3.)Główny kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.)Wartość części

117600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi opiekuńcze świadczone w miejscu zamieszania

4.5.3.)Główny kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.)Wartość części

100800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

156000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.5.)Wartość części

91200 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109760 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109760 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109760 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6642139091

7.3.3)Ulica

Aleja Najświętszej Marii Panny

7.3.4)Miejscowość

Starachowice

7.3.5)Kod pocztowy

27-200

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109760 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109760 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

109760 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109760 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6642139091

7.3.3)Ulica

Aleja Najświętszej Marii Panny

7.3.4)Miejscowość

Starachowice

7.3.5)Kod pocztowy

27-200

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109760 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

94080 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

94080 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

94080 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6642139091

7.3.3)Ulica

Aleja Najświętszej Marii Panny

7.3.4)Miejscowość

Starachowice

7.3.5)Kod pocztowy

27-200

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

94080 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

98000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

98000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

98000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze”

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6642139091

7.3.3)Ulica

Aleja Najświętszej Marii Panny

7.3.4)Miejscowość

Starachowice

7.3.5)Kod pocztowy

27-200

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

98000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

135200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

136000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

135200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Igalis Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8863031482

7.3.3)Ulica

Kasztelańska

7.3.4)Miejscowość

Wałbrzych

7.3.5)Kod pocztowy

58-316

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

135200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85311100-3Usługi opieki społecznej dla osób s…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
265 000 zł
Próbka: 41 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
179 412 zł554 212 zł
Rozstęp międzykwartylowy
374 800 zł
Źródło próbki
CPV 85311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
179 412 zł
Mediana
265 000 zł
Górny kwartyl
554 212 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stoczek Łukowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stoczek Łukowski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 546 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85311100-3 (Usługi opieki społecznej dla osób starszych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Świetlica „Motylkowe Wzgórze” (Starachowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.