Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość wybranych ofert
208 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    68 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    63 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    77 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa obiektów infrastruktury rekreacyjnej w Gminie Stoczek Łukowski

Zamawiający Gmina Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa obiektów infrastruktury rekreacyjnej w Gminie Stoczek Łukowski”, wybierając ofertę wykonawcy Natura Drewna. Łączna wartość ofert: 208 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Stoczek ŁukowskiStoczek Łukowski, Lubelskie (powiat Łukowski →)opublikowano 4 września 2026
Łączna wartość ofert
208 000 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Natura Drewna (część 1); Natura Drewna Michał Rosa (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 208 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail