Wynik częściowy: umowy w 5 z 6 części, 1 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
99 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zajęcia warsztatowe - Trening pamięci i sprawności umysłowej
    Wartość umowy
    18 400 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 400 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 400 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 400 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Zajęcia z zakresu aktywności fizycznej w formie zajęć rehabilitacyjnych/fizjoterapeutycznych i usprawniających zaburzone funkcje organizmu zgodnie z rodzajem schorzeń
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6Grupowe warsztaty z dietetykiem
    Wartość umowy
    25 600 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe (D)30%Aspekt społeczny (AS)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja zajęć warsztatowych, usług specjalistycznych mających na celu aktywizację uczestników projektu w Dziennym Domie Pomocy

Zamawiający Gmina Stoczek Łukowski (Stoczek Łukowski, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Realizacja zajęć warsztatowych, usług specjalistycznych mających na celu aktywizację…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 99 200 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina Stoczek ŁukowskiStoczek Łukowski, Lubelskie (powiat Łukowski →)opublikowano 5 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
99 200 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 maja 2026

    Termin ofert: 8 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    05 sierpnia 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 5 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Gminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych Kobiałkach (części 1, 2, 3, 4); Na Zdrowie Magdalena Kaźmierak-Sadło (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 99 200,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA STOCZEK ŁUKOWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582581

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Pl. T. Kościuszki 1

1.5.2.)Miejscowość

Stoczek Łukowski

1.5.3.)Kod pocztowy

21-450

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gops@stoczeklukowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://ugstoczeklukowski.bip.e-zeto.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e0669cf1-2913-47b5-80fb-c2e9e846d867

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja zajęć warsztatowych, usług specjalistycznych mających na celu aktywizację uczestników projektu w Dziennym Domie Pomocy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e0669cf1-2913-47b5-80fb-c2e9e846d867

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377952

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00009205/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Kompleksowe usługi społeczne w Gminie Stoczek Łukowski- realizacja zajęć warsztatowych, usług specjalistycznych mających na celu aktywizację uczestników projektu w Dziennym Domie Pobytu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Kompleksowe usługi społeczne w Gminie Stoczek Łukowski” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego FEL 2021-2027 wspófinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego EFS+

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00263345

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOPS 252.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.5.)Wartość części

23800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.5.)Wartość części

23800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.5.)Wartość części

23800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.5.)Wartość części

23800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.5.)Wartość części

35840,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.)Wartość części

21120,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych Kobiałkach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8251974005

7.3.4)Miejscowość

Stoczek Łukowski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39840 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych Kobiałkach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8251974005

7.3.4)Miejscowość

Stoczek Łukowski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39840 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych Kobiałkach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8251974005

7.3.4)Miejscowość

Stoczek Łukowski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18400 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39840 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18400 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych Kobiałkach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8251974005

7.3.4)Miejscowość

Stoczek Łukowski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18400 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła oferta, której cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający
zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w zakresie ww. części postępowania, a środków
tych Zamawiający nie może zwiększyć.

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25600 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31872 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Na Zdrowie Magdalena Kaźmierak-Sadło

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8252090283

7.3.4)Miejscowość

Łuków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85312500-4Usługi rehabilitacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
152 600 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
42 240 zł384 347 zł
Rozstęp międzykwartylowy
342 107 zł
Źródło próbki
CPV 85312500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
42 240 zł
Mediana
152 600 zł
Górny kwartyl
384 347 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stoczek Łukowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stoczek Łukowski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 99 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85312500-4 (Usługi rehabilitacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gminna Biblioteka Publiczna im. Bpa A. P. Szelążka w Starych Kobiałkach (Stoczek Łukowski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.