Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
316 872 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    301 320 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    15 552 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wołczyn

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. (Wołczyn, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Wołczyn”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 316 872 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
316 872 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 grudnia 2025

    Termin ofert: 7 stycznia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 lutego 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ZAKŁAD KOMUNALNY SP. Z O.O. (część 1); Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 316 872,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail