Przebudowa placu zabaw w Parku Miejskim w Zdzieszowicach
Zamawiający Gmina Zdzieszowice (Zdzieszowice, Opolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa placu zabaw w Parku Miejskim w Zdzieszowicach”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 343 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2116, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
09 stycznia 2026
Termin ofert: 30 stycznia 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
14 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 stycznia 2026
- Zmiana ogłoszenia
23 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
02 marca 2026
8 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
08 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 lipca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Zdzieszowice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 531413120 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Bolesława Chrobrego 34 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zdzieszowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 47-330 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 77/4064400 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | jbg@zdzieszowice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zdzieszowice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00061581 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00016595 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.