AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont sali gimnastycznej w PSP nr 3 w Zdzieszowicach

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Sikorskiego (Zdzieszowice, Opolskie) prowadzi postępowanie „Remont sali gimnastycznej w PSP nr 3 w Zdzieszowicach”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
7 września 2026, 09:00
3d 9h
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    21 sierpnia 2026

    Termin ofert: 7 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 7 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji i rękojmi 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont sali gimnastycznej w PSP nr 3 w Zdzieszowicach.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Sikorskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001193490

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Zdzieszowice

1.5.3.)Kod pocztowy

47-330

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

77 484 52 30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

psp3@zdzieszowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://psp3.zdzieszowice.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont sali gimnastycznej w PSP nr 3 w Zdzieszowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-88013e8b-7949-43dc-8b56-89ba88695a50

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401605

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00025652/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Remont sali gimnastycznej w PSP nr 3 w Zdzieszowicach

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88013e8b-7949-43dc-8b56-89ba88695a50

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-88013e8b-7949-43dc-8b56-89ba88695a50

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: psp3@zdzieszowice.pl (nie dotyczy składania ofert).

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuję, że:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor PSP nr 3 w Zdzieszowicach, może Pani/Pan uzyskać informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. W. Sikorskiego w Zdzieszowicach z siedzibą przy ul. Nowej 3;
- inspektorem ochrony danych wyznaczonym przez Dyrektora PSP nr 3 w Zdzieszowicach jest Pani Agnieszka Kwaśnik, adres e-mail : iod@valven.pl;
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Remont sali gimnastycznej w PSP nr 3 w Zdzieszowicach” (znak sprawy: PSP3.261.2.2026), odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy Pzp;
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata,
- obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
- w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
Posiada Pani/Pan:
- na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
- w przypadku, gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 RODO wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;
- w przypadku, gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 RODO wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających w szczególności na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;
- na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (przy czym korzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
- na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (przy czym prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
- wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO , nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;
- prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Nie przysługuje Pani/Panu:
- w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
- prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
- na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO. 17.2. Jednocześnie Zamawiający przypomina o ciążącym na Wykonawcy obowiązku informacyjnym wynikającym z art. 14 RODO względem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od Wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba że ma zastosowanie co najmniej jedno z wyłączeń, o których mowa w art. 14 ust. 5 RODO.
Skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

PSP3.261.2.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Remont sali gimnastycznej w PSP nr 3 w Zdzieszowicach”.
Podstawowym celem zamówienia jest wykonanie remontu sali gimnastycznej mającego na celu podniesienie standardu technicznego i ochrony ppoż., niezbędnego do dalszego bezpiecznego użytkowania obiektu. Sala gimnastyczna stanowi segment F kompleksu szkolnego, zlokalizowanego w miejscowości Zdzieszowice, powiat krapkowicki, województwo opolskie; na działce nr 411/13, k.m.2 przy ul. Nowej 3.
W ramach zadania przewiduje się w:
- wykonanie zabezpieczenia ochronnego stalowej konstrukcji zadaszenia sali gimnastycznej płytami ogniochronnymi silikatowo-cementowymi typu PROMATECT-L gr. 20mm z odtworzeniem uszkodzeń malarskich antykorozyjnych fragmentu konstrukcji stropodachu w miejscu objętym miejscowym zwarciem instalacji oświetleniowej,
- wymiana posadzki sportowej w pomieszczeniu sali gimnastycznej wraz z wymianą podkonstrukcji drewnianej, z wykonaniem montażu wykładziny sportowej oraz malowanie odtworzeniowe linii rozgraniczających poszczególne pola do ćwiczeń i gier zespołowych wg. wytycznych inwestora oraz wymiana wykładziny podłogowej PWC w obrębie przynależnego zaplecza magazynowego i andresoli,
- wymiana drzwi wejściowych do pomieszczenia sali gimnastycznej oraz zaplecza,
- wymiana instalacji oświetleniowej w pomieszczeniu sali gimnastycznej wraz z modernizacją wewnętrznej rozdzielnicy elektrycznej,
- wymiana grzejników oraz podejść instalacyjnych usytuowanych w kanałach instalacyjnych c.o. w pomieszczeniu sali gimnastycznej na zasadzie odtworzenia oraz demontaż dwóch pionów c.o. wraz z grzejnikami usytuowanymi na antresoli; oczyszczenie i remont kanałów instalacyjnych c.o. w sali gimnastycznej,
- odtworzenie instalacji wentylacyjnej wraz z osadzeniem odcinka kanału wywiewnego i kratek wentylacyjnych wyciągowych w obudowanym suficie,
- malowanie ścian i sufitów sali gimnastycznej z wykonaniem ściennych grafik szablonowych o charakterze sportowym oraz malowanie zaplecza magazynowego, przynależnego do sali gimnastycznej,
- remont wyposażenia sali gimnastycznej z wymianą drabinek ćwiczebnych, bramek materacowych, materacy ochronnych, tablic z koszem zawieszanym na ścianie, wymianą osłon wnęk grzejnikowych i siatek ochronnych na oknach,
- zabudowa lekkich ścian w technologii g-k w pomieszczeniu zaplecza,
- ozonowanie sali gimnastycznej wraz z usunięciem sadzy z powierzchni płyt korytkowych stropodachu w miejscu pożaru instalacji oświetleniowej,
- wywóz odpadów wraz z utylizacją, uporządkowanie terenu.
Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót, a także specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

4.2.6.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Sposób oceny ofert został szczegółowo opisany w SWZ.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji i rękojmi

4.3.6.)Waga

40,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy

1) nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VIII SWZ, 2) spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 2. Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli Wykonawca wykaże, że: a) wykonał należycie w okresie ostatnich 5 (pięciu) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał w sposób należyty, co najmniej jedną robotę budowlaną o wartości co najmniej 1 000 000,00 zł brutto, polegającą na budowie, przebudowie, rozbudowie, nadbudowie lub remoncie budynku użyteczności publicznej; Zgodnie z Ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane przez budynek użyteczności publicznej – należy rozumieć budynek przeznaczony na potrzeby administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, wychowania, działalności leczniczej, społecznej lub socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, w tym usług farmaceutycznych, pocztowych lub telekomunikacyjnych, turystyki, sportu i rekreacji lub obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym oraz inny budynek przeznaczony do spełniania podobnych funkcji; za budynek użyteczności publicznej uznaje się także budynek biurowy, z wyłączeniem budynków zlokalizowanych na terenach zamkniętych określonych decyzją Ministra Obrony Narodowej, w których nie są realizowane zadania użyteczności publicznej. b) skieruje do realizacji zamówienia: - jedną osobę, która będzie pełniła funkcję Kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im, ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów; - jedną osobę, która będzie pełniła funkcję Kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im, ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów; - jedną osobę, która będzie pełniła funkcję Kierownika robót, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń lub odpowiadające im, ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Uprawnienia, o których mowa powyżej powinny być wydane na podstawie ustawy Prawo budowlane oraz Rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie lub ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa lub na podstawie przepisów obowiązujących w innych krajach*; *Zamawiający dopuszcza posiadanie uprawnień równoważnych względem wymaganych, uznanych przez właściwy organ zgodnie z ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 220) lub uprawnień równoważnych względem wymaganych, nabytych w innym niż Rzeczypospolita Polska państwie członkowskim Unii Europejskiej, państwie członkowskim Europejskiego Porozumienia o wolnym Handlu (EFTA), stronie umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej i której na mocy odrębnych przepisów przysługuje prawo do świadczenia usług transgranicznych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W/w osoby muszą być członkiem właściwej izby samorządu zawodowego oraz posiadać aktualne zaświadczenie z tej izby. UWAGA: Zamawiający dopuszcza łączenie w/w funkcji przez jedną osobę, o ile spełnia wszystkie wymagania dla danej specjalności.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Na odrębne wezwanie Zamawiającego - za pośrednictwem „Formularza do komunikacji” dostępnego na Platformie e-Zamówienia lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: psp3@zdzieszowice.pl - Wykonawca zobowiązany jest złożyć:
- Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia - wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych (rodzaju uprawnień) niezbędnych do należytego wykonania niniejszego zamówienia oraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - wzór stanowi Załącznik do SWZ;
- Wykaz wykonanych robót budowlanych, w okresie ostatnich 5 lat liczonych wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, kwot, dat wykonania podmiotów, na rzecz których roboty budowlane zostały wykonane oraz załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane były wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy – wzór stanowi Załącznik do SWZ.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Na odrębne wezwanie Zamawiającego - za pośrednictwem „Formularza do komunikacji” dostępnego na Platformie e-Zamówienia lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: psp3@zdzieszowice.pl - Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - wzór stanowi Załącznik do SWZ.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Zgodnie z zapisami SWZ.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z SWZ i projektowanymi postanowieniami umownymi.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-07 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

platforma e-Zamówienia

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-07 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-06

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Płatności częściowe będą następować na podstawie faktycznego zaawansowania robót potwierdzonego protokołem odbioru, z zastrzeżeniem, że łączna kwota wypłacona w 2026 roku nie przekroczy 500 000,00 zł brutto. Pozostała część należności za roboty wykonane w 2026 roku zostanie uregulowana w 2027 roku.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 07.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Sikorskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zdzieszowice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.