Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
210 525 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    86 020 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7490 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    GSK Services Sp. z o.o.· Poznań
    Wartość umowy
    46 560 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Interpharma Sp. z o.o.· Gliwice
    Wartość umowy
    70 455 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i sukcesywna dostawa szczepionek dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jasienicy

Zamawiający Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy (Jasienica, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i sukcesywna dostawa szczepionek dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 210 525 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
210 525 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 grudnia 2025

    Termin ofert: 15 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    15 stycznia 2026

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Tramco sp. z o.o. (części 1, 2); GSK Services Sp. z o.o. (część 3); Interpharma Sp. z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 210 524,89 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W JASIENICY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072140535

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zdrowotna 4

1.5.2.)Miejscowość

Jasienica

1.5.3.)Kod pocztowy

43-385

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

33 8153283

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kierownik@sgzozjasienica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.sgzozjasienica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sgzozjasienica.logintrade.net/zapytania_email,218364,2127a5cc47fdb92e17c22b65647823cf.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i sukcesywna dostawa szczepionek dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jasienicy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f08717c0-9464-4701-97c9-90e6391b60ba

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00036747

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00578053/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i sukcesywna dostawa szczepionek dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jasienicy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00580155

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SGZOZ/ZP.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

285151,39 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczepionka przeciw pneumokokom polisacharydowa, skoniugowana (20-walentna, adsorbowana)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
W załączniku 4 do SWZ Zamawiający określił wielkość przedmiotu zamówienia w podziale na części podając przewidywany zakres przedmiotu zamówienia (ilość szczepionek). Realizacja przedmiotu zamówienia uzależniona jest od bieżących potrzeb potencjalnych pacjentów Zamawiającego w okresie trwania umowy. Jeżeli zapisy SWZ wskazywałyby w odniesieniu do produktów /szczepionek/ nazwy, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie - Zamawiający dopuszcza oferowanie przez Wykonawców produktów /szczepionek/ równoważnych. Produkty /szczepionki/ pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać szczepionki oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Produkty /szczepionki/ pochodzące
od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące szczepionek zawarte w ogólnie dostępnych źródłach /np. strony internetowe producentów/. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
Szczegółowy opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Dostawa przedmiotu zamówienia (poszczególnych części przedmiotu zamówienia) - szczepionek następować będzie sukcesywnie tj. w miarę bieżących potrzeb Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

114099,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczepionka skoniugowana przeciw meningokokom grupy A,C,W-135 i Y
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
W załączniku 4 do SWZ Zamawiający określił wielkość przedmiotu zamówienia w podziale na części podając przewidywany zakres przedmiotu zamówienia (ilość szczepionek). Realizacja przedmiotu zamówienia uzależniona jest od bieżących potrzeb potencjalnych pacjentów Zamawiającego w okresie trwania umowy. Jeżeli zapisy SWZ wskazywałyby w odniesieniu do produktów /szczepionek/ nazwy, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie - Zamawiający dopuszcza oferowanie przez Wykonawców produktów /szczepionek/ równoważnych. Produkty /szczepionki/ pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać szczepionki oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Produkty /szczepionki/ pochodzące
od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące szczepionek zawarte w ogólnie dostępnych źródłach /np. strony internetowe producentów/. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
Szczegółowy opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Dostawa przedmiotu zamówienia (poszczególnych części przedmiotu zamówienia) - szczepionek następować będzie sukcesywnie tj. w miarę bieżących potrzeb Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

11007,87 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczepionka przeciw meningokokom grupy B (rDNA), złożona, adsorbowana, przeznaczona dla osób w wieku od 2 miesięcy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
W załączniku 4 do SWZ Zamawiający określił wielkość przedmiotu zamówienia w podziale na części podając przewidywany zakres przedmiotu zamówienia (ilość szczepionek). Realizacja przedmiotu zamówienia uzależniona jest od bieżących potrzeb potencjalnych pacjentów Zamawiającego w okresie trwania umowy. Jeżeli zapisy SWZ wskazywałyby w odniesieniu do produktów /szczepionek/ nazwy, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie - Zamawiający dopuszcza oferowanie przez Wykonawców produktów /szczepionek/ równoważnych. Produkty /szczepionki/ pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać szczepionki oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Produkty /szczepionki/ pochodzące
od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące szczepionek zawarte w ogólnie dostępnych źródłach /np. strony internetowe producentów/. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
Szczegółowy opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Dostawa przedmiotu zamówienia (poszczególnych części przedmiotu zamówienia) - szczepionek następować będzie sukcesywnie tj. w miarę bieżących potrzeb Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

60871,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona), wirusowemu zapaleniu wątroby typu B (rDNA), poliomyelitis (inaktywowana) i haemophilus typ b, (skoniugowana), adsorbowana
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
W załączniku 4 do SWZ Zamawiający określił wielkość przedmiotu zamówienia w podziale na części podając przewidywany zakres przedmiotu zamówienia (ilość szczepionek). Realizacja przedmiotu zamówienia uzależniona jest od bieżących potrzeb potencjalnych pacjentów Zamawiającego w okresie trwania umowy. Jeżeli zapisy SWZ wskazywałyby w odniesieniu do produktów /szczepionek/ nazwy, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie - Zamawiający dopuszcza oferowanie przez Wykonawców produktów /szczepionek/ równoważnych. Produkty /szczepionki/ pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać szczepionki oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Produkty /szczepionki/ pochodzące
od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” Zamawiający rozumie wymagania dotyczące szczepionek zawarte w ogólnie dostępnych źródłach /np. strony internetowe producentów/. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
Szczegółowy opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Dostawa przedmiotu zamówienia (poszczególnych części przedmiotu zamówienia) - szczepionek następować będzie sukcesywnie tj. w miarę bieżących potrzeb Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

99173,15 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86019,57 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86450,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86019,57 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tramco sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

141098662

7.3.3)Ulica

Wolska 14

7.3.4)Miejscowość

Wolskie

7.3.5)Kod pocztowy

05-860

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86019,57 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7489,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7867,26 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7489,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tramco Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

141098662

7.3.3)Ulica

Wolska 14

7.3.4)Miejscowość

Wolskie

7.3.5)Kod pocztowy

05-860

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7489,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46560,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46560,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46560,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GSK Services Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

300040065

7.3.3)Ulica

Grunwaldzka 189

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-322

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46560,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70455,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99173,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70455,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Interpharma Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

003510374

7.3.3)Ulica

Zabrska 17a

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70455,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 304 112 zł
Próbka: 259 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 666 zł9 752 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 285 469 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 666 zł
Mediana
2 304 112 zł
Górny kwartyl
9 752 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jasienica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 210 525 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tramco sp. z o.o. (Wolskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.