Zakup i sukcesywna dostawa szczepionek dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jasienicy
Zamawiający Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jasienicy (Jasienica, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup i sukcesywna dostawa szczepionek dla Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 276 799 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
10 grudnia 2024
Termin ofert: 18 grudnia 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
22 stycznia 2025
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
16 stycznia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W JASIENICY |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 072140535 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Zdrowotna 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jasienica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-385 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL225 - Bielski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 338153283 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kierownik@sgzozjasienica.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.sgzozjasienica.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00044179 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-16 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00039584 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 3.8. | Umowa dla części nr 2 (Część 2) Przed zmianą | TAK Po zmianie: NIE |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.