Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Redirem Izabela Dworznicka

Wartość umowy
1 159 890 zł
Umowa zawarta
12 stycznia 2026
Okres realizacji
210 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 159 890 zł – 1 886 749 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Brodowie

Zamawiający Gmina Iłowo-osada (Iłowo-Osada, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Brodowie”, wybierając ofertę wykonawcy REDIREM PARTNERS SP. Z. O.O. Wartość umowy: 1 159 890 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Iłowo-osadaIłowo-Osada, Warmińsko-Mazurskie (powiat Działdowski →)opublikowano 12 stycznia 2026
Wartość umowy
1 159 890 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 listopada 2025

    Termin ofert: 17 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 stycznia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: REDIREM PARTNERS SP. Z. O.O. (Mława), wspólnie z: Redirem Izabela Dworznicka.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 159 890,00 zł (umowę zawarto 12 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 159 890,00 zł do 1 886 748,62 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 210 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA IŁOWO-OSADA

1.3.)Oddział zamawiającego

GMINA IŁOWO-OSADA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378120

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wyzwolenia 5

1.5.2.)Miejscowość

Iłowo-Osada

1.5.3.)Kod pocztowy

13-240

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

236541014

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ugilowo-osada.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.ilowo-osada.biuletyn.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08fe26bd-9b58-484c-a38f-0942c6f7e828

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Brodowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-08fe26bd-9b58-484c-a38f-0942c6f7e828

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00024754

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00003773/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Brodowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusz Europejski dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00552918

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.9.2025.PN

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: ,,Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Brodowie”. Zadanie polega na wykonaniu robót budowlanych w budynku użyteczności publicznej w Brodowie na działce nr. 216, obręb: 0002 Brodowo, gmina Iłowo -Osada – realizowanych na podstawie Zgłoszenia robót budowlanych. Zadanie realizowane będzie w formie ryczałtowej w następującym zakresie:
• Branża budowlana:
- docieplenie ścian zewnętrznych (wraz z robotami towarzyszącymi),
- docieplenie oraz zabezpieczenie przed wilgocią ścian fundamentowych (wraz z robotami towarzyszącymi),
- docieplenie stropu nad parterem poprzez ułożenie nowej warstwy izolacji termicznej z wełny mineralnej (wraz z robotami towarzyszącymi),
- docieplenie posadzki na gruncie (wraz z robotami towarzyszącymi),
- wymianę stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej (wraz z robotami towarzyszącymi),
- wydzielenie dwóch pomieszczeń (kotłowni oraz pomieszczenia technicznego) z istniejącego korytarza.
• Branża sanitarna:
- demontaż istniejącej instalacji CO.
- rozprowadzenie nowej instalacji CO. (grzejniki + podłogówka),
- montaż nowej pomy ciepła wraz z osprzętem w wydzielonym pomieszczeniu kotłowni.
• Branża elektryczna:
- demontaż istniejących rozdzielnic elektrycznych,
- demontaż istniejących opraw oświetleniowych,
- demontaż istniejących przewodów,
- montaż nowych kompletnych rozdzielnic elektrycznych,
- montaż kabli WLZ,
- instalacja obwodów oświetlenia,
- montaż instalacji odgromowej,
- montaż instalacji fotowoltaicznej,
- wykonanie pomiarów,
- roboty porządkowe,
- wykonanie i montaż tablicy pamiątkowo-informacyjnej.
Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określa dokumentacja projektowa do zgłoszenia budowy tj.
a) Załącznik nr 10 do SWZ Dokumentacja na termomodernizację: kosztorys ślepy/ofertowy, przedmiar robót, specyfikacja techniczna (branża sanitarna),specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (branża elektryczna), specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (branża budowlana), projekt techniczny (branża budowlana), projekt techniczny (branża sanitarna), projekt techniczny (branża elektryczna).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1159890,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1886748,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1159890,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
REDIREM PARTNERS SP. Z. O.O.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Redirem Izabela Dworznicka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5691912739

7.3.3)Ulica

Aleja Józefa Piłsudskiego 10A

7.3.4)Miejscowość

Mława

7.3.5)Kod pocztowy

06-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Prace ociepleniowe

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1159890,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

210 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Iłowo-osada prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iłowo-Osada.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 159 890 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REDIREM PARTNERS SP. Z. O.O. (Mława). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.