Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
167 007 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2025
Okres realizacji
od 7 stycznia 2026 do 21 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 167 007 zł – 174 525 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas uwzględnienia reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa cateringowa - przygotowanie i dowóz gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach (Krośniewice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa cateringowa - przygotowanie i dowóz gorącego posiłku dla uczniów Szkoły…”, wybierając ofertę wykonawcy Sylwine Sylwia Steglińska. Wartość umowy: 167 007 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
167 007 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 listopada 2025

    Termin ofert: 5 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sylwine Sylwia Steglińska (Aleksandrów Łódzki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 167 007,00 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 167 007,00 zł do 174 525,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 stycznia 2026 r. do 21 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KROŚNIEWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000261611

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Łęczycka 17

1.5.2.)Miejscowość

Krośniewice

1.5.3.)Kod pocztowy

99-340

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp1.krosniewice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sp1.krosniewice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2da52f5c-ec79-41cd-b173-7404668d4516

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa cateringowa - przygotowanie i dowóz gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2da52f5c-ec79-41cd-b173-7404668d4516

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00623644

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00561042/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa cateringowa - na przygotowanie i dowóz gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00560487

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej polegającej na przygotowaniu i dowozie gorącego posiłku dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośniewicach.
1.1. W niniejszym zamówieniu przez posiłek należy rozumieć dwudaniowy posiłek gorący o jakości i wartości odżywczej i kalorycznej, zgodnej z wymogami obowiązującymi w żywieniu dzieci i młodzieży.
1.2. Szacunkowa liczba posiłków szkolnych wynosi ok. 75 sztuk dziennie, które dostarczane będą przez 179 dni nauki, co daje łącznie 13 425 posiłków przewidzianych dla niniejszego zamówienia. Podane liczby posiłków są szacunkowe i w czasie obowiązywania umowy mogą ulec zmianie. Wykonawcy nie przysługuje prawo do zgłoszenia roszczeń z tytułu niezrealizowanych usług lub prawo do odmowy wykonania zamówienia, w przypadku zwiększenia liczby zamawianych posiłków.
1.3. Wykonawca będzie dostarczał posiłki przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem przerw w nauce szkolnej, takich jak dni świąteczne, wakacje, ferie, ustanowione dni nauki zdalnej itp.

2. Szczegółowy zakres usług zawiera opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi jednocześnie Załącznik nr 1 do umowy.

3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 2. oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.

4. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

167007,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

174525,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

167007,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sylwine Sylwia Steglińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7322201989

7.3.3)Ulica

ul. Waryńskiego 43

7.3.4)Miejscowość

Aleksandrów Łódzki

7.3.5)Kod pocztowy

95-070

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

167007,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-07 do 2026-12-21

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55524000-9Usługi dostarczania posiłków do szk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
331 205 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 538 zł586 450 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 912 zł
Źródło próbki
CPV 55524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
223 538 zł
Mediana
331 205 zł
Górny kwartyl
586 450 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krośniewice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 167 007 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55524000-9 (Usługi dostarczania posiłków do szkół). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sylwine Sylwia Steglińska (Aleksandrów Łódzki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.