Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w miejscowości Grodzisko

Zamawiający Gmina Stara Błotnica (Stara Błotnica, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w miejscowości Grodzisko”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Stara BłotnicaStara Błotnica, Mazowieckie (powiat Białobrzeski →)opublikowano 16 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stara Błotnica

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670224019

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stara Błotnica 46

1.4.2.)Miejscowość

Stara Błotnica

1.4.3.)Kod pocztowy

26-806

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@starablotnica.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.starablotnica.bip.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-380b7dbc-4ba4-4f45-b7be-c7b8b6ac1598

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00603325

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00408420

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w miejscowości Grodzisko

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane – krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: 1) Budowa placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną zlokalizowana na działce nr ewid.81 w miejscowości Grodzisko, gm. Stara Błotnica obręb Grodzisko Trąbki 0003. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu w Grodzisku polegające na budowie elementów małej architektury jakimi są urządzenia zabawowe placu zabaw, urządzenia siłowni plenerowej, stołu go ping-ponga i słupków oraz siatki do gry w siatkówkę w strefie aktywności ponadto zaprojektowano montaż ławek, koszy na śmieci i tablicy z regulaminem. Na zaprojektowanym placu zabaw przewidziano nawierzchnię bezpieczną piaskową oraz ogrodzenie panelowe z jedną furtką. Projekt przewiduje wykonanie trawników jako nawierzchni bezpiecznej w strefie aktywności i odtworzenie trawnika w miejscach zniszczenia go podczas prowadzenia robót budowlanych. Przewiduje się prace związane z uporządkowaniem zieleni istniejącej bez wykonywania prac rozbiórkowych. Całość założenia przeznaczona jest dla wszystkich grup wiekowych i obejmuje część działki nr ew. 81 na której wydzielono obszar pod ww. inwestycję. Zaprojektowano kompleks sportowo-rekreacyjny w postaci ogrodzonego placu zabaw, oraz siłowni plenerowej z elementami dodatkowymi. Ponadto projekt zakłada wykonanie nawierzchni: piaskowej w ilości 360,95 m2 pod urządzeniami zabawowymi bez ograniczania nawierzchni jakimikolwiek obrzeżami. Zaprojektowano ogrodzenie panelowe z jedną furtką (włącznie) w ilości 117,50 m. Nawierzchnia trawiasta w strefie aktywności w ilości 330,00 m2, natomiast dodatkowo na części obszaru opracowania, jako uzupełnienie nawierzchni zniszczonej podczas robót budowlanych, przewidziano odtworzenie trawinka - przyjęto 200,00 m2 nawierzchni do otworzenia. Ilość ta może ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji, może się zarówno zwiększyć jak i zmniejszyć. Wskazaną ilość trawnika do odtworzenia w dokumentacji projektowej należy przyjąć jako wyjściową i szacowaną. Projekt przewiduje również wyposażenie terenu w urządzenia małej architektury towarzyszącej w postaci ławek, koszy na śmieci oraz tablicy z regulaminem korzystania z terenu. Urządzenia zabawowe z nawierzchnią piaskową Zaprojektowano urządzenia zabawowe placu zabaw, które posadowiono na nawierzchni bezpiecznej piaskowe. Nawierzchnia pisakowa jest przepuszczalna dla wody o grubości warstwy 30 cm. Od gruntu rodzimego powinna być oddzielona geowłókniną, zarówno na spodzie jak i ścianach wykopu w celu zabezpieczenia przed przerastaniem przez nawierzchnię chwastów. Powierzchnia nawierzchni piaskowej wynosi 360,95 m2. Konstrukcja podbudowy składa się z poszczególnych warstw: - korytowanie na głębokość 30 cm - profilowanie podłoża - warstwa geowłókniny 200g/m2 - nawierzchnia piaskowa 0,2-2,0 mm, gr. 30 cm. Montaż urządzeń powinien zostać wykonany zgodnie z instrukcją montażu dostarczoną przez producenta urządzeń. Grubość nawierzchni piaskowej placu zabaw powinna zostać dostosowana do wysokości upadku (HIC) poszczególnych urządzeń, lecz nie powinna być mniejsza niż 0,3 m. Urządzenia toru przeszkód, których wysokość upadku nie przekracza 1,00 m zostaną ustawione na nawierzchni trawiastej. Na obszarze opracowania zaprojektowano poniższe urządzenia: • U1 - zestaw zabawowy • U2 - zjazd linowy • U3 – wspinaczka • U4 - sprężynowiec skuter • U5 - sprężynowiec piesek • U6 - huśtawka ważka • U7 - huśtawka z zawiesiami prostymi Urządzenia siłowni plenerowej oraz urządzenia dodatkowe Zaprojektowano siłownię plenerową w strefie aktywności z urządzeniami montowanymi na nawierzchni trawiastej, której specyfikację określono w dalej części projektu. Siłownia składa się z poniższych urządzeń: • U8- stół do ping-ponga • U9 – rowerek • U10 - wyciskanie siedząc • U11 - wioślarz + U12 - orbitrek - dwa urządzenia na wspólnym słupie • U13 - słupki i siatka do siatkówki UWAGA a) Wykonawca zobowiązany jest wykonać karczowanie mechaniczne działki nr 81 w Grodzisku b) Zamawiający zaleca, aby Wykonawca dokładnie zapoznał się z terenem działki. Dokładny opis zamówienia zawiera dokumentacja projektowa- Załącznik nr 1 do SWZ Wszystkie dostarczone urządzenia przeznaczone do montażu muszą być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, fabrycznie nowe, posiadać atesty i certyfikaty potwierdzające zgodność produktu z wymaganymi normami

3.9.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-24

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KADO POLSKA sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482636102

4.3.3.)Ulica

Kielecka 175

4.3.4.)Miejscowość

Radom

4.3.5.)Kod pocztowy

26-600

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

116850,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00484085/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

116850,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stara Błotnica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stara Błotnica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.