Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
116 850 zł
Umowa zawarta
20 października 2025
Okres realizacji
do 24 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 116 850 zł – 267 109 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w miejscowości Grodzisko

Zamawiający Gmina Stara Błotnica (Stara Błotnica, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa placu zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w miejscowości Grodzisko”, wybierając ofertę wykonawcy KADO POLSKA sp. z o.o. Wartość umowy: 116 850 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Stara BłotnicaStara Błotnica, Mazowieckie (powiat Białobrzeski →)opublikowano 20 października 2025
Wartość umowy
116 850 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KADO POLSKA sp. z o.o. (Radom), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 116 850,00 zł (umowę zawarto 20 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 116 850,00 zł do 267 108,65 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail