Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
541 729 zł
Umowa zawarta
27 listopada 2025
Okres realizacji
do 7 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na urządzenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa dwóch paczkowarek automatycznych wody pitnej wraz z folią do pakowania wody do Zakładów Uzdatniania Wody w Lubinie

Zamawiający Gmina Miejska Lubin (Lubin, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa dwóch paczkowarek automatycznych wody pitnej wraz z folią do pakowania wody do…”, wybierając ofertę wykonawcy Proffico Sp. z o.o. Wartość umowy: 541 729 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miejska LubinLubin, Dolnośląskie (powiat Lubiński →)opublikowano 11 grudnia 2025
Wartość umowy
541 729 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Proffico Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 541 728,90 zł (umowę zawarto 27 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 7 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail