Dostawa dwóch paczkowarek automatycznych wody pitnej wraz z folią do pakowania wody do Zakładów Uzdatniania Wody w Lubinie
Zamawiający Gmina Miejska Lubin (Lubin, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa dwóch paczkowarek automatycznych wody pitnej wraz z folią do pakowania wody do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=170, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
21 października 2025
Termin ofert: 17 listopada 2025 14:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
28 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
05 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
13 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
11 grudnia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
11 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
22 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIEJSKA LUBIN |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 390647535 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Jana Kilińskiego 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lubin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL516 - Legnicko-głogowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 763070675 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniapubliczne@um.lubin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.um.lubin.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4d0b94dc-a406-43fb-96dc-f12a4a103c74 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00617263 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-22 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00488169 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa dwóch paczkowarek automatycznych wody pitnej wraz z folią do pakowania wody do Zakładów Uzdatniania Wody w Lubinie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dostawa i rozruch fabrycznie nowych dwóch urządzeń do paczkowania wody pitnej (paczkowarek automatycznych) do Zakładów Uzdatniania Wody w Lubinie (dwa obiekty), zapewniających paczkowanie wody wodociągowej na wypadek awarii sieci wodociągowych lub innych sytuacji awaryjnych wraz z dostawą 300 kg folii bezbarwnej do pakowania wody z atestem PZH do kontaktu z wodą pitną. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 42921300-1 - Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-09 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Proffico Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7010330091 |
| 4.3.3.) | Ulica | Marszałkowska 84/92/72 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 00-514 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 541728,90 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00593823/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 541728,90 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →