Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
178 862 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
do 24 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojm40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego dla KP PSP Ustrzyki Dolne

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych (Ustrzyki Dolne, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego dla KP PSP Ustrzyki Dolne”, wybierając ofertę wykonawcy INTER AUTO BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Wartość umowy: 178 862 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
178 862 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INTER AUTO BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 178 861,79 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W USTRZYKACH DOLNYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 371036619

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 1 Maja 22

1.5.2.)Miejscowość

Ustrzyki Dolne

1.5.3.)Kod pocztowy

38-700

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

13 461 10 48

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kpustrzyki@podkarpacie.straz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kppsp-ustrzyki-dolne

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.gov.pl/web/kppsp-ustrzyki-dolne

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ochrona Przeciwpożarowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego dla KP PSP Ustrzyki Dolne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32ab68c1-66fe-477d-a4ae-ea79df6a5274

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00591560

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00391526/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego dla KP PSP Ustrzyki Dolne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00547053

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

POT.2370.24.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

178861,79 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego lekkiego samochodu operacyjnego spełniającego wymagania opisane w opisie przedmiotu zamówienia. Ze względów technicznych, że przedmiot zamówienia stanowi całość, brak możliwość podziału zamówienia na części. Zamówienie obejmuje dostawę jednego lekkiego samochodu operacyjnego wraz z kompatybilnym wyposażeniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

178861,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178861,79 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

178861,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INTER AUTO BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9452159560

7.3.3)Ulica

Kocmyrzowska 1A

7.3.4)Miejscowość

Kraków,

7.3.5)Kod pocztowy

31-831

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

178861,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 129 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 253 zł317 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
143 747 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 253 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
317 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ustrzyki Dolne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 178 862 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INTER AUTO BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (Kraków,). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.