Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego dla KP PSP Ustrzyki Dolne

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych (Ustrzyki Dolne, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego dla KP PSP Ustrzyki Dolne”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 210 000 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W USTRZYKACH DOLNYCH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 371036619

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. 1 Maja 22

1.4.2.)Miejscowość

Ustrzyki Dolne

1.4.3.)Kod pocztowy

38-700

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

13 461 10 48

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kpustrzyki@podkarpacie.straz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kppsp-ustrzyki-dolne

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32ab68c1-66fe-477d-a4ae-ea79df6a5274

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00041520

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00547053

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa lekkiego samochodu operacyjnego dla KP PSP Ustrzyki Dolne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego lekkiego samochodu operacyjnego spełniającego wymagania opisane w opisie przedmiotu zamówienia. Ze względów technicznych, że przedmiot zamówienia stanowi całość, brak możliwość podziału zamówienia na części. Zamówienie obejmuje dostawę jednego lekkiego samochodu operacyjnego wraz z kompatybilnym wyposażeniem.

3.9.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-24

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

INTER AUTO BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9452159560

4.3.3.)Ulica

Kocmyrzowska 1A

4.3.4.)Miejscowość

Kraków,

4.3.5.)Kod pocztowy

31-831

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

178861,79 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00591560/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

178861,79 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 125 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 253 zł311 392 zł
Rozstęp międzykwartylowy
138 139 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 253 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
311 392 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ustrzyki Dolne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.