Unieważniono wszystkie części postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Zakup, dostawa, montaż agregatu prądotwórczego o mocy 30 kW
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Zakup, dostawa, montaż agregatu prądotwórczego o mocy 30 kW
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Zakup, dostawa, montaż agregatu prądotwórczego o mocy 30 kW
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa, montaż 3 szt. agregatów prądotwórczych do miejsc doraźnego schronienia

Zamawiający Gmina Nowe Piekuty (Nowe Piekuty, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Zakup, dostawa, montaż 3 szt. agregatów prądotwórczych do miejsc doraźnego schronienia”. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Nowe PiekutyNowe Piekuty, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 10 grudnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 285 864 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 3 części postępowania. Powód: Treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia. Oferta podlega odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nowe Piekuty

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Główna 8

1.5.2.)Miejscowość

Nowe Piekuty

1.5.3.)Kod pocztowy

18-212

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 476 95 20

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ugpiekuty@pro.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip-ugpiekuty.wrotapodlasia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-731b7743-c1ba-4386-8a1f-387ad32ede22

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, dostawa, montaż 3 szt. agregatów prądotwórczych do miejsc doraźnego schronienia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-731b7743-c1ba-4386-8a1f-387ad32ede22

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00590306

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00479857

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IK.271.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

216036,66 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa, montaż agregatu prądotwórczego o mocy 30 kW

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

72012,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa, montaż agregatu prądotwórczego o mocy 30 kW

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

72012,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup, dostawa, montaż agregatu prądotwórczego o mocy 30 kW

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

72012,22 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia. Oferta podlega odrzuceniu

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia. Oferta podlega odrzuceniu

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80000,00 PLN

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Treść oferty jest niezgodna z warunkami zamówienia. Oferta podlega odrzuceniu

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80000,00 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31122000-7Jednostki prądotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
285 864 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
167 667 zł524 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
356 561 zł
Źródło próbki
CPV 31122000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
167 667 zł
Mediana
285 864 zł
Górny kwartyl
524 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nowe Piekuty prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Piekuty.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31122000-7 (Jednostki prądotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.