Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja drogi gminnej Nr 156109B w miejscowości Krasowo Wielkie oraz modernizacja drogi gminnej Nr 107612B w miejscowości Kostry Noski

Zamawiający Gmina Nowe Piekuty (Nowe Piekuty, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja drogi gminnej Nr 156109B w miejscowości Krasowo Wielkie oraz modernizacja…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Nowe PiekutyNowe Piekuty, Podlaskie (powiat Wysokomazowiecki →)opublikowano 2 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Nowe Piekuty

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450670210

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Główna 8

1.4.2.)Miejscowość

Nowe Piekuty

1.4.3.)Kod pocztowy

18-212

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.7.)Numer telefonu

86 476 95 20

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugpiekuty@pro.onet.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip-ugpiekuty.wrotapodlasia.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a028df68-058e-4cbe-8aed-1a72f8ea7120

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417697

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00157010

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja drogi gminnej Nr 156109B w miejscowości Krasowo Wielkie oraz modernizacja drogi gminnej Nr 107612B w miejscowości Kostry Noski

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja drogi gminnej Nr 156109B w miejscowości Krasowo Wielkie w km rob. 0+000 – 0+163,50
- wykonanie jezdni drogi i placu do zawracania o nawierzchni bitum. z masy mineralno-asfaltowej, gr. 4cm – warstwa ścieralna AC 11S, szer. 4,20m,
- wykonanie jezdni drogi i placu do zawracania o nawierzchni bitum. z masy mineralno-asfaltowej, gr. 4cm – warstwa wiążąca AC 16W, szer. 4,20 + odsadzki,
- wyrównanie istniejącej podbudowy z mieszanki niezwiązanej 0/31,5 mm z kruszywa C50/30 gr. 10cm
- wykonanie chłonnych poboczy z kruszyw naturalnych, szer. 0,75 m,
- wykonanie zjazdów o nawierzchni bitum., szer. zjazdów 5,00 m,
- remont istniejącego przepustu poprzecznego pod drogą w km rob. 0+004,40 z rur PEHD fi 40 cm bez zmiany parametrów przepustu
- odwodnienie projektuje się poprzez powierzchniowy spływ wody do istniejącego przepustu fi 40 cm oraz poprzez wykorzystanie metody chłonnych poboczy, które odprowadzą wodę deszczową i zapewnią bezpieczne poruszanie się pieszych.

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja drogi gminnej Nr 107612B w miejscowości Kostry Noski w km rob. 0+000-0+600.
- wykonanie nawierzchni bitumicznej z masy mineralno-asfaltowej gr. 4cm – warstwa ścieralna - AC 11S,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej z masy mineralno-asfaltowej gr. 4cm – warstwa wiążąca - AC 16W,
- wyrównanie istniejącej nawierzchni bitumicznej masą mineralno-asfaltową – grubość zmienna,
- wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego z dodatkiem 35% łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 30cm (10+20cm, w miejscach korytowania),
- wykonanie pobocza z pospółki z dod. 35% kruszywa łamanego gr. 10cm
- wykonanie nawierzchni bitumicznej na istniejących zjazdach,
- remont istniejącego przepustu fi 40 cm w km rob. 0+008, oraz istniejących rur fi 40 cm pod zjazdami polegający na odtworzeniu stanu pierwotnego przy zastosowaniu rur z PEHD zgodnie z art. 3 pkt 8 ustawy Prawo Budowlane
- oczyszczenie istniejącego rowu.

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „MAKSBUD” Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5430201086

4.3.3.)Ulica

Mickiewicza 183

4.3.4.)Miejscowość

Bielsk Podlaski

4.3.5.)Kod pocztowy

17-100

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

137334,54 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00232176/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

133176,27 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 187 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
331 228 zł1 605 997 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 770 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
331 228 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 605 997 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nowe Piekuty prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Piekuty.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.